Zorganizowanie pikniku firmowego w parku

Pracuję w dużej firmie, można powiedzieć, że jest to duża korporacja. U nas wszyscy pracują w biurowcu i mają sporo papierkowej roboty. Ostatnio szef zwołał zebranie wszystkich pracowników. To nie problem by wszyscy zebrali się w jednym miejscu, ponieważ mamy dość sporą sale konferencyjną i tam wszyscy się mieścimy. Szef ogłosił, że organizuje wyjazd integracyjny.

Jedzenie na piknik firmowy

piknik firmowy śląskKażdy z nas już nie mógł się doczekać tego wyjazdy integracyjnego. Co roku szef nam taki wyjazd organizuje, każdy  z nas bardzo chętnie na taki wyjazd jedzie. Dzięki takiemu wyjazdowi można wszystkich dokładnie poznać. Ostatnio szef zatrudniał sporo nowych osób i chciał by oni się zintegrowali z nami. W pracy nie zawsze jest czas pogadać o rzeczach nie związanych z pracą, wiec trudno jest poznać jaka jest druga osoba tak naprawdę. A te wyjazdy nam w tym ułatwiają sprawę. Każdy z nas był ciekawy, gdzie w tym roku szef nas wyśle na wyjazd. Ogłosił, że zorganizuje piknik firmowy śląsk jest miejscem, gdzie jest mnóstwo parków w miastach i tam właśnie pojedziemy. Ale jeszcze nie znamy dokładnych szczegółów. To z nami szef omówi później. Wyjazd ma być za dwa tygodnie. Będzie to jednodniowy wyjazd, w sumie mamy dość blisko by tam pojechać, więc nie musimy tam nocować. Jedzenie też na pewno będzie dobre. Pewnie każdy z nas coś chętnie przygotuje, to tez forma takiej współpracy. Ja już nie mogę się doczekać tego wyjazdu. Na pewno inni pracownicy też nie mogą się doczekać.

Nasz szef co roku funduje nam wyjazdy integracyjne. Każdy z pracowników lubi na nie jeździć. Można podczas takich wyjazdów integracyjnych bardzo dobrze się poznać. Co roku mamy inny wyjazd integracyjny. W tym roku szef zdecydował, że zostanie zorganizowany piknik firmowy. Będą w nim brali udział wszyscy pracownicy firmy.