regały magazynowe

Zlecam dostawę regałów magazynowych

Przeniosłem się do Bydgoszczy, gdzie jak uprzednio sprawdziłem będę miał lepsze obroty. Rynek jest kilkanaście razy większy co daje oczywiście spore możliwości. Będę musiał zainwestować w kilka rzeczy, ponieważ lokal, który wynająłem jest pusty i wyposażyć go muszę na własną rękę.

Regały magazynowe są potrzebne

regały magazynoweUznałem, że wszystkie regały sklepowe zakupię u nas w mieście, bo mam dostęp do tanich produktów. Regały magazynowe też będą mi potrzebne to kupię wszystko od razu. Nie będę miał jak tego dowieść do nowej siedziby i muszę pomyśleć o jakiejś firmie transportowej, którą wynajmę. Zlecę im dostawę moich produktów i nie będzie problemu. W sklepie od razu kupiłem cztery standy, by wystawić je przed sklepem oraz stojaki reklamowe, na których mi zależało. W promocji mieli tez stojaki na ulotki to wziąłem kilka sztuk, bo na pewno się przydadzą. Jak miałem już wszystkie regały sklepowe i niezbędne produkty to poszukałem firmy transportowej, która dostarczy moje produkty na wskazany adres. Przeszukałem internet i znalazłem kilka firm transportowych, które od ręki dostarczą moje regały magazynowe i całą resztę. Nie zastanawiałem się więcej, ponieważ oferta na transport mi odpowiadała zwłaszcza jeżeli chodzi o transport. Kierowca zjawił się punktualnie i dostał rozpiskę do zabrania. Sprawdził wszystkie regały sklepowe, policzył uważnie regały magazynowe i zapytał o resztę. Przekazałem mu standy, które odpowiednio zabezpieczył na podróż i zapakował stojaki reklamowe, które już wcześniej zapakowałem w kartonowe opakowania.

Stojaki na ulotki także były już zabezpieczone na podróż i facet podpisał mi odbiór. Na miejsce ma stawić się w ciągu pięciu godzin. Ja dojadę później, ale jest tam mój brat, który wszystkiego na miejscu dopilnuje i rozliczy się z kierowcą.

Więcej na http://www.wist-online.com