wakepark

Zastanawiałam się gdzie znajdę dobry wakepark?

W dniu mich szesnastych urodzin dostałam wymarzony prezent. Były to nowe rolki. Chciałam je dostać od dłuższego czasu, ponieważ wszyscy moi znajomi je mieli, a ja czułam się przez to pokrzywdzona.

Wakepark w Bydgoszczy był innowacyjny

wakeparkTeraz dzięki nowemu prezentowi mogę być taka jak wszyscy i miło spędzać czas. Niestety rzeczywistość nie była aż tak wspaniała i w Bydgoszczy nie było za dużo miejsc na swobodną jazdę. Niestety wszystkie chodniki były bardzo zaludnione, a ja nie chciałam zrobić krzywdy przypadkowym ludziom. Po prostu nie było gdzie na rolki. Na szczęście po pewnym czasie moja miejscowość zaczęła się intensywnie rozwijać i pojawiły się nowe pomysły na różnego rodzaju inwestycje. Wśród nich był na przykład innowacyjny wakepark bydgoszcz w którym można było świetnie spędzić czas. Jego budowa trwała bardzo długo ale każdy nie mógł się doczekać. Po zakończeniu prac budowlanych ja i moi znajomi byliśmy po prostu zachwyceni. Na dodatek powstała nowa wysoka wspinaczka. Nigdy wcześniej nie byłam na czymś takim nie mogłam się doczekać spędzania wolnego czasu w tak znakomity sposób. Gołym okiem było widać, że parkour w Polsce zaczął się rozwijać. Również młodzież mogła znaleźć coś dla siebie i ten sposób zadbać o swoją kondycję fizyczną. Oczywiście dla starszych również były już wcześniej postawione siłownie plenerowe. One wyjątkowo przypadły do gustu moim sąsiadkom, ponieważ były ustawione w centralnych miejscach, które dla nich były niczym punkt obserwacji.

Oczywiście każdy z mieszkańców był tym trochę podirytowany ale ostatecznie i tak wszyscy byli pochłonięci swoimi codziennymi obowiązkami. Taka była rzeczywistość w naszym mieście i pęd życia.