Wynajem stoiska na targi medyczne

Pracuję w małym, specjalistycznym wydawnictwie, zajmującym się książkami medycznymi. Ze względu na wąską specjalizację nie jesteśmy bardzo znani, ani nie reklamujemy się w mediach. Stawiamy raczej na bezpośrednią współpracę z ośrodkami medycznymi, lekarzami czy laboratoriami.

Stoiska targowe można wynajmować

wynajem stoisk targowych warszawaWydawnictwo nie było obecne na targach książek. Tym razem jednak odbywały się w Warszawie targi medyczne, więc uznaliśmy, że nasze stoisko może się tam znaleźć. W końcu pewnie nikt z konkurencji tam nie przyjedzie, a do tego będziemy mogli nawiązać nowe kontakty. Problemem było samo stoisko. Każdy musiał zadbać o nie sam. Nie wiedzieliśmy, czy nasze działania przyniosą rezultat ani czy jeszcze kiedykolwiek wybierzemy się na inne targi. Zakup stoiska czy samodzielna budowa mijały się z celem. Na szczęście okazało się, że możliwy jest wynajem stoisk targowych warszawa. To nas uratowało, bo niewielkim kosztem mogliśmy mieć ładne stoisko. Było proste i nie spersonalizowane, ale na początek wystarczy. To były targi na rozpoznanie, zatem skupiliśmy się na tym, by mieć dobre materiały reklamowe i by rozdać jak największą liczbę ulotek. Targi były większe niż się spodziewaliśmy. Była tam ponad setka wystawców, z różnych dziedzin. Podzieliliśmy się pracą i część osób obsługiwała stoisko targowe, a część poszła na zwiady i by wręczać wizytówki. Dzięki temu że stoisko było wynajęte nie musieliśmy także przejmować się jego montażem i demontażem. Przywieźliśmy tylko własny mały baner.

Sami go zresztą zamocowaliśmy, żeby jednak coś od nas było. Moim zdaniem przyjazd na targi medyczne to był dobry pomysł, lepszy niż udział w targach książki. Teraz już wiemy jak to wszystko wygląda i następnym razem możemy mieć już własne, spersonalizowane stoisko.