Wykorzystanie podkładów sztucznych zielonych

Wszelkiego rodzaju święta to doskonały czas zysków dla kwiaciarni. Oczywiście urodziny czy śluby to także rzesza klientów, jednak Święta Wielkanocne czy Wszystkich Świętych to szczególnie owocny czas dla tego biznesu. Odwiedzamy wtedy naszych bliskich i obdarowujemy ich kwiatami lub wybieramy się z wizyta na cmentarze zawsze z wiązanką w ręku.

Piękne kompozycje na podkładach sztucznych zielonych

podkłady sztuczne zieloneCzęsto klienci nie decydują się na zakup tradycyjnego bukietu, lecz proszą o wiązankę czy wieniec. Jest to popularne zarówno dla przyozdobienia nagrobka, ale może być to także bardziej okazała wersja bukietu dla pary młodej. Takiemu wieńcowi można nadać przecież różnorodny charakter. Do wykonania tego rodzaju ozdób kwiatowych konieczne są podkłady sztuczne zielone. To różnego rodzaju gałązki imitujące żywe rośliny, na których układa się kwiatową kompozycję. Podkłady mogą składać się z iglaków, jak i tradycyjnych liści. Te świerkowe czy sosnowe popularne są w okresie święta zmarłych oraz Świąt Bożego Narodzenia. Podkłady na bazie liści szczególnie dobrze wykorzystuje się w okresie jesiennym lub przy okazjach urodzin. Na podkładach można używać żywych lub sztucznych kwiatów. Można także tworzyć na nich kompozycje ze szkatułką, której mieści się upominek bądź słodyczami, które chcemy komuś podarować. Wykorzystanie zielonych podkładów zależy wyłącznie od inwencji twórczej wykonawcy. Na rynku można zauważyć trend, iż tego rodzaju kompozycje częściej zamawiają i kupują osoby starsze.

Kwiaty są doskonałym prezentem na każdą okazję. Dlatego ich wybór, a zarazem wybór form ich ułożenia jest obecnie przeogromny. Możemy zdecydować się na kwiaty żywe i sztuczne, o określonej kolorystyce, pasujących do konkretnych okazji lub zdać się na pomysłowość florysty.