Wstawianie halogenowych żarników LED do sklepu

Praca w ekipie remontowej to ciężka praca. Trzeba nie tylko znać się na wykonywanej przez siebie pracy, ale również potrafić dobrze dogadywać się z ludźmi. Jeśli ktoś nie zna się na budownictwie i remontach, może mieć prawdziwy problem z określeniem swoich potrzeb i oczekiwań.

Halogenowe żarniki LED – ważny element sklepu

żarnik led halogenowyGdy ostatnim razem robiliśmy remont w sklepie, pytaliśmy dosłownie o wszystko. W końcu jeśli ktoś chce prowadzić biznes, to najprawdopodobniej ma już od dawna ustalony plan, którego się trzyma. Wówczas ważne jest dosłownie wszystko – nawet kolor parapetów. Gdy przyszło jednak do wyboru barwy światła, nie mogliśmy dostać precyzyjnej odpowiedzi. Zaczęliśmy zadawać więcej pytań by dowiedzieć się, czy barwa ma być zimna czy ciepła. Nasz klient powiedział, że musi się nad tym zastanowić. Na drugi dzień dopiero uzyskaliśmy odpowiedź. Na jej podstawie dobraliśmy barwę światła i pojechaliśmy do sklepu, by zakupić odpowiedni żarnik LED halogenowy. Oczywiście liczyliśmy się z tym, że mogło dojść do nieporozumienia – ustaliliśmy ze sprzedawcą, że jeśli barwa nie będzie nam odpowiadała, wymienimy żarnik LED na jakiś inny. Gdy zamontowaliśmy jednak wszystko na swoje miejsce właściciel sklepu był zauroczony jego nowym wyglądem. Stwierdził, że nie chce w nim niczego zmieniać – barwa światła również była odpowiednia. Byliśmy zadowoleni z tego, że od samego początku dobrze się zrozumieliśmy – już pierwszy halogenowy żarnik okazał się tym, którego oczekiwał od nas klient. To nie zawsze się zdarza.

Całe to zlecenie wspominam tylko i wyłącznie pozytywnie. Termin był bardzo rozsądny, właściciel w ogóle nie wtrącał się w naszą pracę, a na koniec okazało się, że wszystko wyszło tak, jak sobie zaplanował. Gdyby wszystkie zlecenia takie były, nasza praca byłaby bajką.