producent pędzli

Własna hurtownia pędzli

Od paru lat prowadzę hurtownię materiałów budowlanych, ze szczególnym naciskiem na różne pędzle i wałki, które są niezbędne w tej branży. Mam szeroki zakres towaru zarówno od polskich, jak i zagranicznych producentów.

Krajowi producenci pędzli

producent pędzliDzięki tej różnorodności jestem w stanie znaleźć odpowiedni wałek i pędzel dla każdego zastosowania, mam też szeroką sieć znajomości. Zna mnie właściwie każdy polski producent pędzli, bo w kraju wbrew pozorom wcale nie ma ich tak wielu. Dlatego jestem na bieżąco i doskonale wiem, gdzie opłaca się kupić jakie pędzle i jakiej są jakości. Z tego powodu nie brakuje mi zamówień z całego kraju zarówno od dużych firm jak i tych bardzo małych, które nawet nie mają oddziału w innych miastach. Co można u mnie znaleźć? Jak wyżej wspomniałem, co tylko dusza zapragnie. Ostatnio bardzo dobrze sprzedają mi się pędzle do laminatu, którego najwyraźniej stosuje się teraz w naszym coraz więcej. Podobnie jak żelkotu, bo pędzel do żelkotu schodzi jak ciepłe bułeczki. Jeśli chodzi natomiast o standardowe pędzle malarskie, to wszystko idzie mniej więcej tak jak zwykle. Zauważyłem jedynie spodziewany wzrost sprzedaży wiosną i na lato, kiedy wszyscy biorą się za drobne remonty i malowanie ogrodzeń. Co ciekawe, niedawno pewien producent pędzli zapytał, czy chciałbym wprowadzić do oferty.. pędzle do makijażu.
Różnych rzeczy się spodziewałem, ale to mnie zaskoczyło. Niestety musiałem mu odmówić, bo nie planuję sprzedawać niczego do makijażu. Panie muszą poszukać w drogeriach, bo pędzle z mojej hurtowni im się nie przydadzą.