usługi transportowe

Transport bagażowy a przeprowadzka

Przeprowadzka zawsze jest stresująca, bez względu an to ile mamy rzeczy do przewiezienia i czy jest to przeprowadzka osobista czy firmowa.

Firmy zajmujące się usługami transportowymi pomogą Ci przy przeprowadzce

usługi transportowe Ostatnio właśnie ta druga odbywał się w firmie, w którym pracuję. Jestem księgową w biurze rachunkowym, więc przede wszystkim mieliśmy sterty papierów i segregatorów do przeniesienia. Z mebli to tylko mamy biurka i szafy na te dokumenty, zatem niewiele. Nawet sprzętu elektronicznego nie mamy wiele. Uznaliśmy zatem, że taksówka bagażowa powinna nam wystarczyć i nie ma potrzeby zamawiania specjalnej firmy od przeprowadzek, które słono sobie liczą za każdy kilometr. Zatem czekał nas teraz intensywny dzień. Mieliśmy cały piątek poświecić na pakowanie i przeprowadzkę, żeby od poniedziałku zacząć już w nowym biurze. Klienci byli o tym poinformowaniu, nawet na drzwiach wywiesiliśmy karteczkę o przeprowadzce. Zamówione usługi transportowe poznań miały nas nas czekać przed wejściem około dwunastej, bo do tej pory powinniśmy się ze wszystkim wyrobić. W końcu trzeba to jeszcze później porozkładać, podłączyć komputery. Transport bagażowy to jeszcze nie wszystko, tylko jedna trzecia naszej pracy, a nawet mniej. Nie mniej jednak jest on potrzebny. Nie oszacowaliśmy dobrze jednak czasu, więc nasz kierowca musiał chwilę na ans poczekać, ale w międzyczasie załadował już te kartony, które były gotowe, więc nie tracił czasu. Dobrze przynajmniej, że taxi bagażowe się sprawdziło i szybko dojechaliśmy do nowego miejsca naszego biura. Potem czekało nas rozładowywanie i wypakowywanie. Wszystko trzeba było poodwijać i wyjąć z folii bąbelkowej, sprawdzić,czy komputery i drukarki są w jednym kawałku i nadal działają.

Oczywiście porozstawiać segregatory, żeby w poniedziałek z rana nie szukać ich dla klientów, którzy przyjdą. Po tym wszystkim byliśmy bardzo zmęczeni, ale przynajmniej przeprowadzka już jest za nami.