torby materiałowe z nadrukiem

Torby reklamowe – hit reklamy?

Jakiś czas temu, spędzałem czas z dziewczyną na zakupach i jak wiadomo, dziewczyny uwielbiają torby, lecz nie wiedziałem, że zwykłe torby bawełniane można kupić za dość wysokie pieniądze, jeszcze ciekawszą sprawą dla mnie okazało się, że przy zakupie każdej torby czy to torby materiałowe czy to torby z nadrukiem klient a dokładnie klientka dostaje jeszcze torby reklamowe – zależnie od tego w ile się zmieści ze wszystkimi kupionymi torbami.

Czy torby reklamowe dodawane do zakupów mogą być skuteczna reklamą?

torby materiałowe z nadrukiemW lepszych sklepach są to torby papierowe. W tych tańszych musi nam wystarczyć, że jako torby reklamowe dostaniemy torby foliowe. Mimo wszystko dziwi mnie, że w sklepach z torebkami nie można kupić zwykłej torby ekologiczne. Co by nie powiedzieć, interes na tym jest przedni. Wyprodukowanie tego typu torby to nie może być wysoki koszt, ale jak widać mimo to można sprzedawać taki produkt za relatywnie wysoką cenę. Taki jest biznes. Żeby zarobić trzeba coś wyprodukować tanio, albo też tanio kupić a sprzedajemy wszystko po jak najwyższej cenie. Czy nie jest to nie w porządku wobec klientów? Nie. Myślę, że nie. No bo czemu? Takie są odwieczne prawa rynku. To tak samo jak ktoś będzie sprzedawał jakiś towar o kilka groszy taniej niż, „sąsiad ze straganu”. Jest prawie pewne, że kupili w tych samych cenach, a jednak jeden stwierdził, że może sprzedawać produkt taniej. Często wychodzi to na korzyść tego, co sprzedaje towar po niższej cenie, ponieważ sprzeda 50 groszy taniej, ale za to większą ilość, co jednoznacznie wychodzi na plus co do zarobionych przez niego pieniędzy, a osoba, która sprzedawała towar po cenie wyższej, sprzedała wszystko drożej, ale mniej towaru udało się „puścić”.

Jak widać wszystko można zastosować w celu podniesienia swoich zysków. Myślę, że dołożenie torby reklamowej do zakupów też jest bardzo dobrym i skutecznym pomysłem na podniesienie kwoty wpadającej do kieszeni sprzedawcy. Po pierwsze psychologię dotyczącą właśnie zachowania ludzi przy zakupię danych towarów, ale właśnie darmowa torba reklamowa spełnia podobną rolę.