myjnia bezdotykowa

Tata i jego auto na myjni bezdotykowej

Każdy ma jakieś swoje hobby. Kobiety bardziej wolą zakupy i kosmetyki, natomiast mężczyźni skupiają się na motoryzacji. Dla nich to, czym się poruszają i jeżdżą, jest bardzo ważną sprawą.

Myjnia bezdotykowa często odwiedzana

myjnia bezdotykowaWiem o tym, bo mogę obserwować mojego tatę i widzę jak bardzo dba o swoje auto. Kupił je ze dwa lata temu, ale cały czas jest jak jego nowe dziecko. Dlatego myjnia bezdotykowa jest przez niego odwiedzana praktycznie ze dwa razy w tygodniu. Coś mu się przykurzy i już jeździ, żeby oczyścić sobie auto. Poświęca temu bardzo dużo czasu wolnego. No ale przynajmniej jest szczęśliwy. Kobiety bardziej dbają o porządek w domu, natomiast dla mężczyzny jego auto to świętość, dlatego myjnia samoobsługowa w naszym mieście przyjmuje głównie męskie auta. Rzadko kiedy widzę, jak kobieta je odwiedza. Mój tata twierdzi, że auto zawsze musi się świecić, i że trzeba o nie bardzo dbać. Uważa, że każdy samochód ma jakby swoją duszę. Twierdzi, że jak będzie o nie dbać, to będzie mu dłużej służyło i nie będzie wymagało żadnych napraw. A wiadomo, że wizyty u mechanika kosztują więcej niż odwiedziny na myjni. Jednak wiadomo, że nie zawsze fakt, czy dbamy o auto przekłada się na to, czy coś nam się w nim nie zepsuje. Różnie bywa, czasami zepsucie jest po prostu losowe. No ale tata twierdzi, że w swoje auto nic nie wkładał jeszcze właśnie z tego względu, że o nie dba. On to już nawet zna całe wyposażenie myjni na pamięć, i w środku nocy jakby go obudzić, to mógłby je dokładnie wymienić. Ja to z kolei wiem tylko, że jest jakaś szczotka, jakiś prysznic, i coś do czyszczenia szyb.

Sama raczej tam nie jeżdżę, czasami tylko się zdarzy, że zabiorę się z tatą, jak akurat gdzieś po drodze jedziemy, no ale się nie przyglądam jakie kroki wykonuje po kolei. No ale oby mu auto jednak służyło jak najdłużej.

Więcej o myjni na http://www.laserwash.pl