przewozy anglia polska

Studia za granicą i przewozy zagraniczne

Marta była bardzo dobrą uczennicą. Lubiła się uczyć i przychodziło jej to z łatwością. Radziła sobie dobrze ze wszystkimi przedmiotami ale fizyka i informatyka były jej ulubionymi. Prywatnie pasjonowała się robotyką.

Przewozy zwierząt do Anglii

przewozy anglia polskaKilkakrotnie brała udział w konkursach z tej dziedziny. Chociaż nigdy nie znalazła się na podium to jednak okazało się, że nie pozostała niezauważona. Podczas jednego z festiwali naukowych w którym brała udział podeszło do niej dwóch panów. Okazało się, że wykładają na Uniwersytecie w Cambridge i byliby zachwycenie, gdyby Marta dołączyła do grona ich studentów. To była dla Marty okazja życia. Zgodziła się na miejscu, nawet się nie zastanawiając. Pół roku później przygotowywała się już do przeprowadzki do Anglii. Przewozy Anglia Polska kursowały niemal codziennie jednak przewóz zwierząt nie był w ofercie. Marta nie wyobrażała sobie, żeby mogła zostawić swojego kota w Polsce. Kochała go i chciała mieć go przy sobie. W internecie pod hasłem transport paczek znalazła dziesiątki firm ale żadna nie oferowała przewozu zwierząt. Wreszcie kolega podesłał jej link „nietypowe paczki do Anglii”. I to był strzał w dziesiątkę. Firma miała na swoim koncie wiele nietypowych zleceń. Przewozili rośliny, zwierzęta, przedmioty wyjątkowo kruche i cenne, o każdej wadze i gabarycie. Po przeprowadzce do Cambridge Marta zadomowiła się tam niemal od razu. Czuła się bardzo dobrze wśród rówieśników dzielących jej pasję. Początkowo najwięcej kłopotu sprawiał jej sam język.

Chociaż znała angielski dobrze trudno jej było z początku przyzwyczaić się do brytyjskiego akcentu. Z czasem jednak i to nie stanowiło już problemu. Dziś Marta kończy już trzeci rok i należy do grona najlepszych studentów na uczelni.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://przewozy-anglia.com