Strony internetowe jako biznes

Odkąd tylko pamiętam interesowałem się nowymi technologiami, a w szczególności Internetem. Dlatego też niczym dziwnym było to, że wybrałem na kierunek swoich studiów właśnie informatykę. Bardzo się cieszyłem, ze dostałem się na te studia. Do dzisiaj notuję to jako swój duży sukces życiowy, gdyż właśnie to ten kierunek popchnął mnie ku wymarzonemu zawodowi. 

Tworzenie stron internetowych stało się moją pracą

Strony internetowe CzęstochowaJuż kiedy byłem w gimnazjum, korzystając z pomocy nauczyciela informatyki stworzyłem swoją pierwszą stronę. Pisałem tam o swoich zainteresowaniach oraz różnych innych dodatkowych aktywnościach, którymi zajmuję się po szkole. Sprawiało mi to wiele radości i satysfakcji. Dlatego też, kiedy na studiach posiadłem wystarczające umiejętności zacząłem reklamować w sieci swoje usługi pod hasłem: Strony internetowe Częstochowa. Byłem bardzo szczęśliwy, zyskując kolejnych klientów, którzy nierzadko powierzali mi losy wizerunku swojej firmy w Internecie. Dla mnie bardzo dużo to znaczyło i do tej pory znaczy. Z roku na rok zgłębiałem coraz to nowsze technologie, ubogacałem tworzone przez siebie strony także od strony designu podążając za najnowszymi trendami. Z czasem zbudowałem dość pokaźne portfolio, które skłoniło mnie do założenia własnej, jednoosobowej firmy. Jak się później okazało – był to doskonały krok ku mojej lepszej przyszłości.

Dzisiaj mam już stałą siatkę klientów, których stron internetowych jestem autorem, i nad którymi sprawuję techniczną pieczę. Niebywałą satysfakcję sprawia mi odwiedzanie tych stron, ponieważ widzę efekt swojej bardzo długiej, ale jakże owocnej pracy. Takiej satysfakcji i spełnienia życzę każdemu, ponieważ jest to niesamowite uczucie, które potrafi doskonale motywować do dalszej, ciężkiej pracy.