Sprzedaż niedrogich firanek na wymiar

Od jakiegoś czasu prowadzę sklep w którym sprzedaje różne rzeczy związane z oknami. W moim asortymencie możecie znaleźć bardzo dużo dobrych rzeczy. Najwięcej mam firanek i zasłon. Mniej liczną grupę stanowią ozdoby do okien, jakieś klamry do zasłon, figurki, które można postawić na parapecie. Wiele osób się  u mnie zaopatruje.

Zakup firanek na wymiar

niedrogie firanki na wymiarNajbardziej schodzą mi rzeczy których mam najwięcej. Są to firanki oraz zasłony. Wiadomo, że dana jedna firanka nie będzie wisieć cały czas na oknie. Co jakiś czas ją zmieniamy na inną. Przykładem może być pranie, to powoduje, że na jej miejsce wieszamy inną. Czasami kupujemy nowe, gdyż dotychczasowe nam się znudziły. Wtedy przychodzą do mnie i kupują sobie nowe. U mnie można bez problemu znaleźć niedrogie firanki na wymiar. Mam w sprzedaży już gotowe firanki i zasłony. Wystarczy sobie wybrać. Ale też mam takie nawinięte na dużą szpulę materiał, który może posłużyć na firankę. Jak klientka do mnie przychodzi i chce kupić na przykład z cztery metry materiału, to ja jej odmierzam, ucinam. A ona sobie w domu je obszyje jak chce i gotowe, może powiesić firanki. Stosuje takie rozwiązanie sprzedaży firanek ze szpuli, a dokładniej mówiąc to materiał na nie, po to by każdy mógł u mnie sobie coś kupić. Każdy może mieć okna różnej długości. I te gotowe już firanki mogą okazać się za małe lub za duże. Dlatego z takiej szpuli można poprosić o dowolną ilość materiału na firankę. Często u mnie osoby z niej kupują. Ale te już gotowe też sprzedaje, każdy stara się coś znaleźć. Mam oczywiście takie proste lub ze wzorami firanki. Dlatego każdy wybierze coś dla siebie. Mam też kolorowe nie tylko białe. Zasłony może rzadziej mi schodzą, ale tak w tygodniu zawsze cos sprzedam.

Prowadzę niewielki sklep w centrum miasta. Sprzedaję firanki, zasłony i dodatki do nich. Wiele osób się u mnie zaopatruje, dlatego też u mnie ceny są na odpowiednim poziomie. Firanki są u mnie niedrogie, tak by każdego było stać na ich zakup. Często też robię jakieś promocję, dlatego ludzie wtedy jeszcze chętniej mnie odwiedzają.