auto klimatyzacja

Sprzedaż części i niedziałająca klimatyzacja

Jestem mieszkańcem pięknego i malowniczego miasta jakim jest Białystok, ale oprócz wielu rzeczy, które warto tu zwiedzić mamy tu też tak zwane zagłębie samochodowe. Sam mam wynajęty duży plac na którym sprzedaje samochody używane.

Auto klimatyzacja zawsze pomoże

auto klimatyzacjaOprócz tego prowadzę jeszcze kasację samochodów, lub skupuje stare, nie nadające się do użytku, aby je sprzedać, lub wymontować z nich części. Ford jest najczęstszą marką jaką sprowadzam, skupuje i sprzedaje, dodatkowo niedaleko znajduje się auto serwis, w którym to mój znajomy naprawia mi auta w zamian za prowizje od sprzedaży tego samochodu. Przyjechał do mnie ostatnio pewien mężczyzna w starym aucie, któremu zepsuła się klimatyzacja, a dokładniej rzecz biorąc kupił niedawno ten samochód od kogoś innego i okazało się, ze nie działa klimatyzacja. Jednak nie byłem w stanie zdiagnozować co w nim nie działa, mogłem jedynie zgadywać a nie lubię tak robić zwłaszcza, że był to starszy pan, który widać było ledwo miał na naprawę. Powiedziałem mu, że niedaleko jest serwis w którym pracuje mój znajomy i on panu powie co robić. Jednak okazało się, ze mojego znajomego nie było dzisiaj w pracy, więc wysłałem go dalej tam, gdzie była auto klimatyzacja Białystok. Po oględzinach odesłali go do mnie i wtedy powiedział jakiej części potrzebuje a ja mu ją znalazłem, akurat część była bardzo tania więc nie było żadnego problemu, dodatkowo w cenie mu jeszcze ją wymieniłem.

 

Musiał tylko jechać napełnić klimatyzację znowu do panów od klimatyzacji. Przyjechał chwile później już z działająca klimatyzacją i podziękował bardzo serdecznie za pomoc po czym wsiadł do swojego małego auta i odjechał.