Spokojny sen dziecka, dzięki ciepłemu kocykowi

Kiedy dowiedziałam się o ciąży mojej przyjaciółki byłam wniebowzięta. Miałam być ciocią i chociaż nie posiadam własnych dzieci, chciałam stanąć na wysokości zadania i sprawdzić się w nowej roli w stu procentach.

Piękny i kolorowy kocyk dla Twojego dziecka!

kolorowe kocyki minky dla dzieciBycie chrzestnym rodzicem jest dosyć trudnym wyzwaniem, szczególnie jeśli samemu nie posiada się dzieci, a co za tym idzie także doświadczenia. Wiadomo, że małe pociechy nie wymagają od nas nowoczesnych prezentów, jednak nie zmienia to faktu, że kiedy przychodzi nam kupić prezent, nie zawsze wiemy, co wybrać. Wydaje nam się, że rodzice dziecka zadbali o to, aby niczego mu nie brakowało, a w końcu nie chcemy kupować czegoś, co będzie całkowicie bezużyteczne. Takie właśnie myśli męczyły mnie, kiedy stałam w jednym ze sklepów z asortymentem dla najmłodszych i zupełnie nie wiedziałam co wybrać, dla takiego maluszka. Dziecko mojej przyjaciółki było jeszcze z byt małe na maskotki, a chciałam, aby prezent przysłużył się kruszynce od pierwszych chwil w jej życiu. Wtedy zobaczyłam kolorowe kocyki minky dla dzieci! Były one tak urocze, że zakochałam się w nich od pierwszego wejrzenia i w=sama wiele bym dała, by móc pospać smacznie pod takim kocykiem. Wygląd kocyków to jednak nie jedyna ich zaleta. Okazały się być także hipoalergiczne, a w dodatku producent obiecywał, że nie będą się mechacić! W dotyku były niesamowicie milutkie i cieplutkie toteż od razu wiedziałam, że jeden z nich może okazać się prezentem idealnym dla malutkiej córeczki mojej przyjaciółki.

Kiedy wręczyłam przyjaciółce kocyk, ta sama się zachwyciła jego wyglądem od razu pytając skąd go mam, aby móc na przyszłość zakupić więcej takich kocyków swojej córeczce, którą oczywiście od razu przykryła kocykiem ode mnie. Mała Natalia wyglądała teraz jak prawdziwy aniołek, a ja cieszę się, że udało mi się znaleźć prezent, który posłuży dziecku na długi czas.