meble do salonu

Spędzam sylwestra u przyjaciółki, której pomagałam wybrać meble do salonu

Byłam na imprezie sylwestrowej u mojej przyjaciółki. Zaprosiła sporo znajomych, których nie znałam. Zabawę zaczynaliśmy o dwudziestej pierwszej. Przyjaciółka mieszka w domu. Dzieciaki pojechały do babci więc miała z mężem wolny dom.

Meble do salonu i wybór zestawu

meble do salonuPoznałam wielu ciekawych ludzi. Najlepiej rozmawiało mi się z Bartkiem. Moja przyjaciółka ewidentnie chciała nas wyswatać. Miała rację. Bartek był w moim typie. Był zabawny rozgadany i mieliśmy podobne zainteresowania. Bartek był stolarzem i wykonywał meble kuchenne. Ja natomiast byłam projektantem wnętrz i urządzałam klientom mieszkania i domy. Bartek pochodzi a Torunia a ja pochodzę i mieszkam w Nowym Sączu. Nowy Sącz ma dobrą uczelnię i tam się uczyłam i zdobyłam dobry zawód. Okazało się, ze Bartek także przyjechał tu na studia i postanowił już zostać na stałe. Bartek projektuje kuchnie. Produkcja mebli jest na wysokim poziomie. Wiem, już dlaczego kuchnia mojej przyjaciółki jest taka piękna. Jak się jej pytałam mówiła mi, że kuchnie zaprojektował kuzyn jej męża. Do tej pory nie mieliśmy okazji się poznać. Doceniam kuchnie na wymiar bo można je zaprojektować do każdej kuchni. Nie ma znaczenia czy kuchnia jest mała czy duża. Kuchnie na wymiar są doceniane przez projektantów i klientów. Ja przyjaciółce doradzałam meble do salonu w każdym stylu z Nowego Sącza. Salon ma sporą powierzchnię i dobrałyśmy piękny wypoczynek stół z krzesłami a także komody i półki. Przyjaciółka była zadowolona że może korzystać z naszej pomocy. Dzięki temu jej dom pięknie wygląda i jest zaprojektowany w nowoczesnym stylu.

Sporo rozmawialiśmy o naszej branży, później większość czasu się bawiliśmy. Było bardzo wesoło i postanowiliśmy wymienić się numerami telefonów. Mam nadzieję, że to nie była nasza ostatnia impreza. Liczę że szybko się zobaczymy.