Solidne etui na telefon

Większość z nas używa smartfonów, wiemy jak łatwo uszkodzić to delikatne urządzenie. Wystarczy chwila nieuwagi, by zachlapać, zabrudzić lub zarysować obudowę, nie mówiąc już jak łatwo zniszczyć wyświetlacz. Pokrowiec to idealne akcesorium, które chroni smartfon przed niespodziewanymi zdarzeniami mogącymi go zniszczyć.

Jakie etui na telefon wybrać?

wytrzymałe etui na telefonAktualnie na rynku jest ogromny wybór pokrowców na smartfony. Ciężko jest jednak wybrać odpowiednie, wytrzymałe etui na telefon. W punktach serwisowych możemy dostać podstawowe modele na popularne w danym momencie modele. Jednak w sieci mamy dostęp do etui praktycznie na każdy telefon, nie zależnie czy jest jeszcze dostępny u operatorów czy w sklepach z elektroniką. W dobrze zaopatrzonym sklepie z pewnością znajdziemy w dobrej cenie produkt niedostępny w sklepie stacjonarnym. Jakie etui zakupić, aby idealnie chroniło telefon i było równocześnie maksymalnie funkcjonalne? Możemy wybrać nakładki na tył– są to elastyczne etui, dostępne w różnych kolorach i wzorach. Wykonane są z wytrzymałych materiałów – silikonu lub odpornego na ścieranie i odkształcenia TPU. Doskonale zabezpieczają przed zachlapaniem, zabrudzeniem i zarysowaniem tylną obudowę oraz brzegi telefonu. Wiele modeli nakładek posiada podwyższone brzegi co stanowi również ochronę wyświetlacza, gdyż amortyzuje wstrząsy powstałe podczas upadku. 

Możemy również wybrać pokrowce zamykane z klapką, są to eleganckie etui, wykonane z materiałów sztucznych, skóropodobnych lub ze skór naturalnych. Klapki zamykane są solidnym magnesem, który nie pozwala na przypadkowe otworzenie się pokrowca. Wewnątrz znajduje się miękki materiał, który chroni przed zarysowaniem wyświetlacz, telefon umieszczany jest w silikonowych elastycznych szynach utrzymujących urządzenie na właściwym miejscu.