Słodki upominek – weselne cukierki krówki

Z mężem długo myśleliśmy, co podarować naszym gościom w ramach podziękowania za uczestnictwo w tak ważnym dla nas dniu jak wesele. W naszym rejonie jest zwyczaj, że Młoda Para zawsze zostawia na stole w miejscu winietki jakiś drobny upominek, bądź upominek wręczany jest na koniec, kiedy żegnamy się z gośćmi.

Weselne cukierki krówki idealne na upominek

cukierki krówki na weseleW naszym przypadku chciałam, aby prezencik był umieszczony w miejscu, gdzie goście będą siedzieć. Zawsze jest to coś małego, z początku wybrałam wersje małych słoiczków z miodem. Niestety firma, która miała dla nas je wykonać, z jakichś nieznanych mi przyczyn odmówiła i zrezygnowała z wykonania dla mnie zamówienia. Byłam na początku zła i zdenerwowana, bo już się nastawiłam na ten słodki słoiczek z miodem. Drugą moją opcją były cukierki krówki na wesele. I właśnie na tę rozwiązanie się zdecydowaliśmy i jak mam być szczerza efekt końcowy wyszedł naprawdę świetnie. Opakowania cukierków mogliśmy spersonalizować, wysłałam projekt naszych zaproszeń, a na ich podstawie dostaliśmy stworzone opakowania do cukierków. Jakość druku była tak dobra, że nawet niewielkie nasze imiona i data ślubu była bardzo dobrze widoczna. Cukierki same w sobie były przepyszne. Od razu widać, że krówki były świeże, bo z wierzchu kruche, a w środku rozpływały się w ustach – takie jak lubię najbardziej. Gościom chyba też bardzo smakowały, bo po weselu znaleźliśmy dużo papierków, więc nawet goście nie czekali aż pójdą do domu, tylko konsumowali w trakcie imprezy.

Mąż powtarza, że to nie był przypadek, że firma od miodów nam odmówiła – tak miało być, a my gdybyśmy mieli powtórzyć nasze zamówienie znowu wybralibyśmy cukierki. A co najlepsze cenowo wyszło nam dużo taniej, więc tak naprawdę były to same plusy.