kosmetologia

Skorzystałam z kosmetologii

Od kilku lat nosiłam się z zamiarem poprawienia swojej urody. Jak każda kobieta uważałam, że mam mankamenty w swoim wyglądzie i bardzo chciałam je poprawić. Ponieważ mieszkam w Toruniu, to właśnie mieście pierników poszłam na swój pierwszy zabieg.

Kosmetologia nie jest mi obca

kosmetologiaPoczątkowo miałam sporo wątpliwości co do tego, co wybrać i jaką metodą. Postanowiłam na początek sięgnąć po jeden z nowszych zabiegów, jakie oferuje medycyna estetyczna, a do tego taki, który nie sprawi, że na przykład nie będę mogła się nigdy więcej uśmiechnąć… Zainteresowało mnie osocze bogatopłytkowe, pozwalające na wyraźne odmłodzenie wyglądu skóry. I muszę przyznać, że to naprawdę działa! Moja cera od dawna nie była taka gładka, odżywiona i promienna jak po tym zabiegu. Następny w kolejce był kwas hialuronowy, który jest wykorzystywany do wypełniania zmarszczek. Co prawda ten akurat zabieg trzeba powtarzać co kilka miesięcy, ale to mi nie przeszkadza. Po pół roku zdobywania informacji o różnych zabiegach kosmetologia Toruń i medycyna estetyczna nie są mi już tak obce jak niegdyś. Teraz już wiem, że powinnam skorzystać również z możliwości, jakie daje na tym polu laser frakcyjny. Co prawda przez pewien czas po zabiegu skóra jest uszkodzona, zaczerwieniona i nawet spuchnięta, ale laser bardzo pobudza jej odnowę i spłyca zmarszczki. Jest jeszcze jedna rzecz, o którą koniecznie powinnam zadbać, a mianowicie moje żylaki. Nie mam jeszcze bardzo poważnego problemu, ale już wiem, że chcę się nim zająć, w czym pomoże mi skleroterapia.

Chcę się cieszyć pięknymi nogami i móc wyjść na plażę nie martwiąc się o swój wygląd.
Znajomi twierdzą, że na zabiegi medycyny estetycznej wydaję za dużo pieniędzy, ale ja mam inne zdanie. Uważam, że kwas hialuronowy czy laser frakcyjny to teraz moi sprzymierzeńcy w walce z upływem czasu.