grawerowanie

Sklep, w którym można zrobić grawerowanie

Razem z moim tatą od kilku lat prowadzimy sklep, w którym można kupić różnego rodzaju pieczątki i artykuły stemplarskie. Sklep otworzyliśmy całkiem niedawno, ponieważ raptem rok temu, jednakże z zamiarem otworzenia tego naszego sklepu nosiliśmy się już od dobrych kilku lat.

Grawerowanie na życzenie klienta

grawerowanieSklep ten znajduje się w mieście, z którego pochodzi i w którym mieszka praktycznie cała moja rodzina, a tym miastem mianowicie jest Kraków. Ten nasz sklep w swoim asortymencie, jak wspomniałem wyżej ma głównie pieczątki. Nie są to jednakże takie zwykłe pieczątki. Nie są to zwykłe pieczątki, ponieważ na nich na życzenie klienta robimy różnego rodzaju grawerowanie. Generalnie rzecz biorąc na owych pieczątkach i wszelakich artykułach stemplarskich, które oferujemy w naszym sklepie możemy zrobić tanie grawerowanie Kraków dokładnie takie, jakie życzy sobie klient. Generalnie nie ma rzeczy, napisu, czy wzoru, którego nie bylibyśmy w stanie na danej rzeczy wygrawerować. Taka maszyna do grawerowania nie jest tania, ale zdecydowanie warto było w nią zainwestować. Muszę powiedzieć, że na początku bardzo, ale to bardzo bałem się wchodzić we wspólny biznes z moim tatą, ponieważ bardzo, ale to bardzo się różnimy, ponieważ mamy zupełnie inne charaktery. Miałem, co do tego na prawdę dużo obaw, nawet moja żona powiem szczerze odradzała mi wspólny biznes z moim tatą, ponieważ zdawała się, że możemy się we wspólnej pracy nie dogadać i mogłyby wyjść z tego jakieś poważniejsze kłopoty. Mój tata jednakże nie dawał za wygraną, więc postanowiłem zaryzykować i ” wejść ” w ten nasz wspólny biznes.

Nie żałuję, że zdecydowałem się na ten krok, ponieważ ten nasz biznes coraz lepiej nam idzie, jednakże przez ten rok muszę powiedzieć, że były momenty kryzysowe, gdzie na prawdę relacje między mną, a moim tatą były bardzo napięte.