Sklep plastyczny dostarczył mi materiałów

Chyba każdy z nas powinien mieć jakieś pasje. Moją była sztuka. Na dodatek uwielbiałam malować. Od jakiegoś czasu w mój warsztat na dobre wbiła się rutyna. Tak na prawdę nie miałam pomysłu na nowe prace i wszystko wydawało mi się nudne. Jednak cały czas szukałam inspiracji za pomocą internetu. Tam można było obserwować ciekawe fora oraz blogi artystyczne.

Szukałam odpowiednich akwareli wśród materiałów

materiały dla plastykówLudzie wrzucali zdjęcia swoich prac i opisywali jak je wykonali. To było świetne źródło wiedzy i czerpałam z tego wszelką inspirację. Pewnego dnia wpadły mi w oko piękne akwarele. Stwierdziłam, że chcę spróbować czegoś nowego i rozwinąć się w trochę innym kierunku niż dotychczas. To w życiu każdego artysty jest bardzo ważne. Podczas wizyty w sklepie natchnęłam się na różnego rodzaju materiały dla plastyków. Znalazłam różnego rodzaju kartki. Nie które były znacznie grubsze od tych, które znałam i służyły do innego rodzaju prac. W dodatku bogactwo pisaków i przyborów do pisania była dla mnie imponujące. Wśród materiałów dla plastyków znalazłam dla siebie dobre akwarele. Miły sprzedawca, który sam był artystą stwierdził, że są świetne na sam początek. Nie są zbyt drogie i mają podstawowe kolory. Przecież aby uzyskać inne odcienie lub barwy można było je ze sobą wymieszać. Ja na tym etapie nie chciałam jeszcze inwestować w bardzo drogie farby. Nie wiedziałam nawet czy to mi się spodoba dlatego wzięłam bardziej ubogi komplet.

Jednak za taką cenę dostałam odpowiednią jakość, która mnie zaskoczyła. Już podczas pierwszych prób malowania zauważyłam, że mają potencjał i można uzyskać bardzo ciekawe efekty. Materiały, które zakupiłam tego dnia były dobrą inwestycją. Na dodatek były bardzo wydajne i mogłam się nimi cieszyć przez bardzo długi czas.