serwis klimatyzacji

Serwis klimatyzacji, samochód i kolega z Warszawy

Mój kolega jest z zawodu mechanikiem samochodowym. Mieszka w mieście warszawa od dziecka. Często wykorzystywałam, że tam właśnie mieszka bo razem z mężem lubiliśmy przyjeżdżać do Warszawy i zwiedzać na przykład muzea. W końcu w żadnym innym mieście nie było ich tyle co tam.

Samochód kiedyś robiony serwis klimatyzacji

serwis klimatyzacjiZawsze można było w jakiś interesujący sposób spędzić czas wolny. Kolego pomimo swoich licznych obowiązków w pracy znajdował czas i często oprowadzał nas na przykład po starym mieście. Był też zawsze na bieżąco gdy jakieś nowe muzea się otwierały. Był dla nas kimś w rodzaju przewodnika. Ostatnio zaczynała szwankować klimatyzacja w naszym samochodzie. Także mógł się nam tym razem przydać jako mechanik. Samochód miał co prawda kiedyś serwis klimatyzacji w Warszawie jednak było to dobre parę lat temu.Po obejrzeniu kolega stwierdził, że potrzebny będzie nam montaż klimatyzacji nowej niestety. Stwierdziliśmy, że nie zdecydujemy się na niego. Co prawda komfort jazdy ze sprawną klimatyzacją jest niewątpliwie większy niż bez niej jednak nie chcieliśmy wydawać tyle pieniędzy. Szczególnie, że niebawem planowaliśmy sprzedać samochód i kupić nowszy. Nie było sensu już po prostu tyle w niego inwestować. Chociaż kolega założyłby nam klimatyzację po kosztach to i tak było to za dużo. Pieniądze woleliśmy wydać na zwiedzanie nowych miejsc i dobry obiad w modnym warszawskim lokalu.

Kolega bardzo nalegał aby ta klimatyzację założyć, on po prostu nie był w stanie sobie wyobrazić tego, że my w upalne dni będziemy jeździć bez niej. Dla nas nie było to aż tak istotne.