Renault

Renault jedzie do Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch

Ile osób tyle też mamy aut. Gusta Polaków są nieokiełznane. Większość samochodów jest na siłę stylizowana na właściciela, a to jest najgorsza krzywda jaką możemy im zrobić.

Jak przygotować swoje Renault na długą podróż?

RenaultKażdy z nas ma też preferencje co do konkretnej marki samochodu. I tak większość z nas podróżuje autami francuskimi, które są na swój sposób nie za drogie, a poza tym posiadają ciekawy i niepowtarzalny design. Na ulicach można bardzo często możemy zauważyć podróżujące w przeróżne kierunki auta marek Renault, Citroen, Dacia czy Peugeot. Statystycznie najwięcej mijamy chyba na co dzień Renault. Są to mało inwazyjne auta, a poza tym bardzo bezpieczne i spokojnie możemy się wybrać nimi w trasę z Warszawy do Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch (wioska w Walii), która liczy aż 2091 kilometrów. Oczywiście przed wyjazdem musimy odwiedzić sklep z częściami i zakupić potrzebne części do aut francuskich, żeby nie szukać ich w przeróżnych sklepach na trasie bo z tym może być ciężko. Tak samo jadąc w trasę należy zabezpieczyć się we wszelakie płyny ustrojowe do samochodu, zapas benzyny w kanistrach, czy środki do konserwacji Boll oraz kosmetyki samochodowe, które na pewno przydadzą się na trasie. Warto zabrać też ze sobą nawigacje GPS lub kolegę, albo dwóch lub trzech, którzy umilą nam podróż lub zamienią nas przy kierownicy w trakcie długiej trasy kiedy my będziemy chcieli się zdrzemnąć lub lub po prostu odpocząć czy posprawdzać Facebooka.

Ot takie zwykłe codzienne czynności, które należy również wykonać w trasie. Po przyjeździe do Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch robimy sobie selfie i wracamy do domu, cel podróży osiągnięty, co więcej nam potrzebne do szczęścia?