przypinki

Przypinki pomysł na pamiątkę z wakacji

Jadąc na wakacje, każdy chciałby zapamiętać je jak najdłużej. W tym celu właśnie kupujemy różne pamiątki z wakacji oraz robimy zdjęcia. Gdyby jednak połączyć jedno z drugim i stworzyć oryginalną pamiątkę z wakacji? Obecnie istnieje wiele możliwości na foto gadżety.

Przypinki i inne fotogadżety jako dobra pamiątka

przypinkiZdjęcie nadrukować można już praktycznie na wszystkim dzięki opracowaniu różnych technik druku. Z pewnością nowością nie jest już koszulka czy kubek ze zdjęciem. Istnieją bowiem znacznie lepsze rozwiązania jak na przykład fotomagnesy. Możemy na nich umieścić ulubione zdjęcie z wakacji i przyczepić do lodówki. Plusem takiej pamiątki z wakacji jest to, że po pierwsze nie zajmuje ona dodatkowego miejsca, a po drugie jest praktyczna bowiem magnesem przyczepić możemy do lodówki na przykład listę zakupów, sprawunków na cały tydzień czy wiadomości dla pozostałych członków rodziny. Poza tym tego typu przypinki do lodówki będą prezentowały się estetycznie na naszej lodówce tworząc niepowtarzalny design i jej ozdobę. Poza tym, fotomagnes może być pamiątką z wakacji nie tylko dla nas, ale również upominkiem z wyjazdu dla kogoś bliskiego z rodziny. W Polsce panuje tradycja, że najbliższym zawsze przywozi się coś z wakacji, czemu więc by nie taki fotomagnes zamiast kolejnej figurki czy innego niepotrzebnego gadżetu.

Z pewnością tak praktyczne prezenty bardziej ucieszą obdarowywanych niż kolejne tak zwane zbieracze kurzu. Oczywiście zawsze możemy również wysłać kartkę, jednak nie oszukujmy się, ale jest to rozwiązanie mało oryginalne.