Przyczepki firmy Thule

Podejście do wychowywania dzieci się zmienia i kiedyś bieganie z dzieckiem było fanaberią, a teraz to zupełnie normalna aktywność. Podobnie jest z wożeniem dziecka w przyczepce na rowerze. Już nikogo nie dziwi widok roweru z przyczepką.

Jakie funkcje pełnią przyczepki Thule?

przyczepka rowerowa thuleDopóki dziecko nie będzie samodzielnie siedziało, to musi być wożone jedynie w gondoli. W wieku około sześciu, siedmiu miesięcy, większość dzieci już umie siedzieć i można bezpiecznie wozić w takiej pozycji. Jeżeli rodzice lubią spędzać aktywnie czas, to najlepsza dla nich będzie przyczepka rowerowa Thule. Jest to wielofunkcyjny sprzęt, bo możemy w nim dziecko wozić jadąc na rowerze, możemy z nim biegać, a nawet jeździć na nartach. Jest ona wykonana z lekkiego i odpornego aluminium, które jest pokryte specjalnym nieprzemakalnym pokrowcem. Posiada boczne okna z zabezpieczającymi siatkami, oraz otwieraną na zamek przednią klapę, przez którą się wchodzi i wychodzi. Przyczepka w trakcie jazdy na rowerze ma dwa, duże koła, w czasie biegania ma trzy, a kiedy chcemy zabrać malucha na narty, to koła zamieniamy na płozy. Wszystkich zmian dokonamy w szybki i łatwy sposób. Ponadto przyczepka posiada sporo miejsca do przechowywania bagaży, dzięki czemu zabierzemy wszystkie rzeczy dla maluszka bez wożenia dodatkowych bagaży. W środku przyczepka jest wyścielona miękką gąbką, a siedzisko posiada rozkładane oparcie. W przyczepce rowerowej zmieści się maksymalnie dwójka dzieci i każde będzie przypięte pasami bezpieczeństwa.

Mając przyczepkę, nie potrzebujemy już zwykłego wózka, bo może nam ona zastąpić klasyczną spacerówkę. Możemy z dzieckiem biegać, jeździć, a także spacerować. Przyczepki firmy Thule są znane już na polskim rynku i posiadają bardzo dobrą opinię użytkowników.