Projektant wnętrz i styl industrialny

Kiedy zastanawiałam się nad kupnem mieszkania to nie wiedziałam, że będą one aż tak drogie. Miałam nadzieję, ze te z rynku wtórnego będą nieco tańsze. Jednak jedynie mieszkania w dawnych budynkach poprzemysłowych nadawały się na moją kieszeń. Takie jednak nie wyglądały najlepiej, trzeba było je wyremontować.

Projektant wnętrz mi pomógł

wykwalifikowany projektant wnętrz z BydgoszczyMieszkanie miało dobry rozkład, było dobrze położone, a do tego miało niską cenę. Jednak nie wiedziałam od czego miałabym zacząć remont. Koleżanka podpowiedziała mi, że może jakiś wykwalifikowany projektant wnętrz z Bydgoszczy by zerkną na to okiem i powiedział co na ten temat sądzi. Wydawało mi się to dobrym pomysłem. Może on zobaczy coś, czego ja nie widzę? Kiedy architekt wszedł do mieszkania od razu powiedział, że to typowe miejsce na styl industrialny. Ścianę z czerwonej cegły trzeba tylko odświeżyć, balustrady metalowe odmalować i usunąć rdzę, i gotowe. Pokazał mi an swoim tablecie kilka takich wnętrz. Wydawały mi się nawet bardzo przytulne i nowoczesne. Lubię takie wnętrza. Jak się wstawi odpowiednie meble, przemaluje ściany i da panele na podłogi to całość będzie zupełnie inna. Stwierdziłam, że architekt wnętrz ma rację. Podpisałam z nim umowę na projekt mieszkania, a sama udałam się załatwiać ostatnie formalności związane z zakupem mieszkania. Projekt mi się spodobał i został zatwierdzony. Razem z architektem kupowaliśmy meble. Ekipa remontowa też się spisała i wszystko było gotowe na czas. Kiedy zobaczyłam ostateczną wersje mojego mieszkania to byłam bardzo zadowolona.

Wszystko do siebie dobrze pasowało, a całość była bardzo domowa, przytulna, dobrze zorganizowana. Styl industrialny jednak mi się spodobał. Nawet moi znajomi byli zadowoleni z tego, jak wygląda moje mieszkanie i mi jego zazdrościli.