Projekt wnętrza w Warszawie

Ostatnio znalazłam bardzo ciekawy sposób na zrobienie niecodziennego prezentu dla dzieci. Mianowicie, nie tam łatwo było wpaść na taki pomysł. Mam dwójkę szalonych urwisów-bliźniaków. Jest to chłopiec Damian oraz dziewczynka Magdalena. Oboje mieli kończyć wtedy po dziesięć lat, tylko bardzo ważny jubileusz, a ja nie miałam nawet najmniejszej inspiracji na jakikolwiek prezent dla nich.

Zaprojektowane wnętrze pokoi jako prezent dla dzieci

projektowanie wnętrz warszawaBardzo długo myślałam nad tym o czym mogą sobie marzyć dziesięciolatki. Miałam o tyle utrudnione zadania, iż musiałam myśleć razy dwa, przecież nie wszystko co dla dziewczyn będzie się też podobać chłopakowi i na odwrót. Na początku pytałam wśród rodziny tej bliskiej i nieco dalszej – nic im nie przychodziło do głowy. Następny krok to przyjaciele oraz wszyscy znajomi – dalej nic. W końcu postanowiłam poszperać po internecie i całkiem przypadkiem zauważyłam gdzieś reklamę zmiany wystroju w domach. Pomyślałam to jest to! Zrobię dla nich nowe, super pokoje. Wpisałam w najbardziej popularną a zarazem strasznie łatwą w obsłudze wyszukiwarkę internetową następujące hasło – projektowanie wnętrz warszawa. Wolałam wynająć specjalistę, ponieważ szczerze mówią bałam się, iż jak ja się za to wezmę to będzie jedna wielka katastrofa a nie prezent. Specjalista projektant, do którego zadzwoniłam obiecał przyjechać jak najszybciej jeszcze tego samego dnia. Plan był takie robimy bardzo szybko projekt – ale takie super, najlepszy. Wysyłamy dzieci na weekend do babci…

A my do roboty z wykonawcą – i tak się stało. Został wykonany spersonalizowany projekt wnętrza specjalnie dedykowany dla dzieci. Czyli taki, który przede wszystkim bierze pod uwagę zainteresowania lokatora danego pomieszczenia. Wszystko wyszło rewelacyjnie.