piec nadmuchowy

Produkcja piecy nadmuchowych

Cztery lata temu zdecydowałem się na otworzenie swoje własnej firmy produkcyjnej. Na otworzenie właśnie takiej firmy zdecydowałem się za namową mojego brata bliźniaka, który bardzo mnie przekonywał do tego, żebym zdecydował się na to, abyśmy we dwóch swoją firmę założyli.

Piec nadmuchowy ma certyfikat

piec nadmuchowyWraz z bratem przez dłuższy czas zastanawialiśmy się, czym powinna nasza firma się zajmować i po kilku tygodniach zastanawiania się, zdecydowaliśmy się na to, że założymy swoją własną firmę, która produkuje różnego rodzaj piece nadmuchowe. Zdecydowaliśmy się na taką właśnie produkcję, ponieważ z tego co się orientowaliśmy, to w ostatnich lata piece z nadmuchem sprzedają się naprawdę bardzo, ale to bardzo dobrze, a w mieście w którym mieszkamy dotychczas takiej właśnie firmy produkcyjnej nie było. Przez te cztery lata były zarówno dobre momenty, jak i takie miesiące, kiedy nie sprzedał się żaden piec nadmuchowy, wskutek czego mieliśmy niemałe problemy finansowe. Obecnie działamy jednakże jako oficjalny producent i każdy produkowany przez nas nowoczesny piec nadmuchowy ma potwierdzoną, certyfikowaną jakość, dzięki czemu te produkowane przez nas piece zaczęły się bardzo dobrze sprzedawać. Jeżeli chodzi o koszt owych pieców, to możecie mi wierzyć że ceny są różne. Cena zależna jest głównie od tego, jaki dokładnie klient chce piec z nadmuchem, z jakimi funkcjami i tym podobnymi rzeczami.

Mamy zarówno piece drogie, które są wyposażone w najnowocześniejsze technologie, mają zamontowane innowacyjne przekładniki opału i inne tego typu ” bajery „, przez co kosztują one więcej. Jednakże mamy w ofercie również piece tańsze, można powiedzieć, że na każdą kieszeń, które nie mają już takich udogodnień, co te droższe modele, jednakże zarówno te droższe, jak i te tańsze modele są doskonałej jakości.