bombonierki reklamowe

Prezenty dla stałych klientów

Praca przedstawiciela handlowego naprawdę nie należy do łatwych. Mówiąc więcej jest ona koszmarnie trudna. Oczywiście to fajnie wygląda, że dostaje się służbowy telefon, komputer czy samochód. Jednak na tym kończy się to wszystko, co świetnie. Trzeba pracować pod presją czasu a to nie na każdego działa motywująco i stymulująco.

Bombonierki reklamowe to dobry prezent

bombonierki reklamoweJa na przykład daje sobie radę, ale dużo osób odchodzi. Ostatnio nasz regionalny koordynator stwierdził, że trzeba nie tylko pozyskiwać nowych klientów ale również starać się utrzymywać pozytywne relacje z obecnymi. Nie tylko dawać im rabaty ale również fajne upominki. Pewnego dnia, kiedy przyjechałem oddać wszelkie dokumenty i faktury otrzymałem ogromny karton. Znajdowały się w nim bombonierki reklamowe dla naszych klientów. Na każdym opakowaniu było napisane zdanie „cieszymy się, że jesteś z nami”. Być może brzmi to banalnie i trywialnie, ale nie widziałem aby podczas podarunków tych rzeczy ktoś się nie uśmiechnął. Wszyscy byli zadowoleni, a co za tym idzie wiedzieliśmy iż mimo namów firm konkurencyjnych nikt nas nie opuści. Jako, że akcja promocyjna bardzo się udała a nawet kilku klientów wysłało nam pisemne podziękowania szef stwierdził, że warto jest dalej kontynuować takie akcje promocyjne.

Z tego co wiem, to następne mają być zegary reklamowe z logo naszej firmy – moim zdaniem do barów szybkiej obsługi i nie tylko to bardzo dobry prezent. Ciekami mnie tylko to, czy taka akcja promocyjna sprawi iż będziemy mieli również innych, nowych klientów. Oby.

Więcej: bombonierki reklamowe