Prezent na imieniny

Prezent na imieniny dla synka

Jestem młodą mamą sześcioletniego chłopca. Nie mogłam już się doczekać kiedy będę miała własne dzieci, więc synek jest moim oczkiem w głowie. Jak wiadomo chłopcy w tym wieku mają wiele różnych zainteresowań i ciężko jest za nimi nadążyć.

Prezent na imieniny ze sklepu

Prezent na imieninyPoza tym, nigdy nie wiadomo czy trafi się z prezentem czy też nie. Nawet jeśli dzieci powiedzą, ze marzy im się jakiś zdalnie sterowany samochodzik to potem mogą stwierdzić, ze to nie taki jak ma kolega i już im się nie podoba. Prezent na dzień dziecka jest równie trudny w wyborze co prezent na dzień babci i dziadka. Ponadto, w sklepie można znaleźć wiele ciekawych gadżetów, droższych i tańszych, które nam, dorosłym bardzo się podobają, ale już niekoniecznie spodobają się maluchom. Jednak wiadomo, ze na dzień dziecka coś trzeba maluchom kupić. Wybrałam się zatem do sklepu. Myślę, ze szybciej bym znalazła prezent na dzień matki lub ojca, niż prezent na imieniny. Były tam same albo wymyśle zabawki, którymi mój synek raczej nie chciałby się bawić, albo takie tanie chińskie zabaweczki, które zaraz by się rozpadły. A ja myślałam, ze prezent na dzień ojca czy matki do wyzwanie. Jednak jak widać z dziećmi jest trudniej. Musiałam jednak szukać dalej, żeby nie zawieść swojego malucha. Obeszłam na pewno wiele sklepów, jak również stron internetowych.

W końcu zdecydowałam się na sprawdzone prezenty czyli elektryczną kolejkę, jest to prezent na dzień dziecka który jest ponadczasowy. Poza tym nawet mój mąż się ucieszył z prezentu i nie mógł się doczekać kiedy sam będzie budował tory kolejowe z naszym synkiem. To jednak był najlepszy z możliwych wyborów.