Potrzebowałam koncentratu do baniek mydlanych

Moje dziecko bardzo lubi puszczać bańki mydlane. Ostatnio dostało w prezencie do swojej cioci zestaw do puszczania baniek mydlanych. Były to kolorowe pistoleciki, które po naciśnięciu wypuszczały bańki mydlane seriami. Okazało się jednak, że takie zabawki nie działają na zwykły płyn do baniek. Dowiedziałam się, że powinnam kupić specjalny koncentrat do baniek mydlanych.

Poszukiwania koncentratu do baniek mydlanych

koncentrat do baniek mydlanychSzukałam w okolicznych kioskach i sklepach z zabawkami, ale odpowiedni koncentrat do baniek mydlanych znalazłam dopiero w hurtowni dla dzieci, gdzie było bardzo dużo zabawek, które działały na taki koncentrat i można było wypuszczać z nich serię dużych baniek. Byłam bardzo zadowolona z zakupionego produktu, ponieważ był bardzo tani i wydajny. Koncentrat rozcieńcza się ze zwykłą wodą, dzięki czemu starcza on na prawdę bardzo długo. Ma on w składzie bardzo dużo gliceryny, dlatego bańki, które z niego wychodzą są bardzo trwałe i kolorowe. Nadaje się on zarówno do zabawek, jak i do domowego użytku. Nie zawiera w swoim składzie żadnych substancji zapachowych ani drażniących emolientów, które mogą wywoływać alergię czy podrażnienie skóry u dzieci. Ma on bardzo gładką konsystencję, która gwarantuje, że płyn świetnie rozprowadza się w zabawkach i ich nie zatyka. Jest to produkt ekologiczny i w pełni przebadany dermatologicznie. 

Nic dziwnego, że ma on świetne opinie rodziców, którzy są zachwyceni jego wysoką jakością. Dodatkowym atutem tego płynu jest to, że można go zakupić w dużych, wielorazowych butelkach, w których płyn może być przechowywany nawet przez kilka miesięcy po otwarciu i nie traci on przez to swoich właściwości. Jestem z niego bardzo zadowolona, tak samo jak moja córeczka z kolorowych baniek mydlanych.