Polecany model tornistra dla dzieci

Bardzo dobrą i cenioną marką artykułów szkolnych jest marka Herlitz. Na rynek wypuściła ogromne ilości różnych produktów. Klienci cenią ją za jakość wręcz doskonałą. Tornistry dla pierwszoklasistów zdeklasowały wszystkich rywali. Waga tornistra Herlitz Smart to niecały kilogram. Zatem jest on napewno godny polecenia.

Popularne tornistry lekkiej wagi

tornister herlitz smart dla dzieckaNajlepszy i bezkonkurencyjny wśród plecaków jest tornister Herlitz Smart dla dziecka. Wazy zaledwie niecały kilogram, a pojemności ma aż 13 litrów. Oczywiście posiada komorę główna zapinaną na zatrzask wraz z dużymi odblaskami. Miejsce na napój jest po bokach. Dno jest bardzo mocno usztywnione a plecy wyprofilowane. Za około 100-150 zło tych kupimy ten tornister na znanych sklepach internetowych. Natomiast w sklepach stacjonarnych ta cena noże być wyższa. Dla dziewczynek najczęściej wybierane są tornistry i plecaki w kolorze różowym z księżniczkami. Chłopcom częściej kupujemy plecaki z autkami lub dinozaurami. Tornister Herlitz Smart jest niewielkich rozmiarów. Ma około 40 cm wysokości i idealnie nadaje się dla siedmiolatków. Oczywiście szelki tego tornistra są regulowane. Natomiast plecy zrobione są z materiału, który świetnie przepuszcza powietrze. To jest bardzo ważne szczególnie w okresie letnim kiedy temperatura na dworze jest bardzo wysoka. Dodatkowo plecak zawiera przednią komorę idealną na śniadaniówkę.

Wszyscy kiedyś byliśmy pierwszoklasistami. Może nie pamiętamy tego pierwszego dnia w szkole, ale po naszych dzieciach widzimy jak wiele emocji się z tym wiąże. Na szczęście istnieje tyle sposobów by umilić pobyt w szkole naszym dzieciom. Zazwyczaj wystarczy zakup fajnych artykułów szkolnych w tym świetnego i lekkiego tornistra w ulubionym kolorze lub z ukochaną postacią z bajki.