Pojechałem odebrać wózki sklepowe

 

Dzisiaj dostałem zlecenie żeby zawieźć wózki sklepowe do dużej galerii, która niedługo się otwiera w naszym mieście. To było dla mnie bardzo ważne zadanie. Pierwszy raz miałem jechać w trasę sam. Szef miał już do mnie zaufanie chociaż pracowałem w firmie nie całe dwa tygodnie. Zostałem sprawdzony i mogę już pracować na swój rachunek.

Wiozę wózki sklepowe do Poznania

wózki sklepowe PoznańRano musiałem być w Kaliszu gdzie miałem od producenta odebrać zapakowany towar. Wózki sklepowe już na mnie czekały. Pracownicy zapakowali je do mojego samochodu i ja zgodnie z ustaleniami mogłem ruszyć do Poznania. Trasa nie była ciężka. Na drodze na szczęście nie było żadnych korków i wózki sklepowe dostarczyłem na czas. Wózki sklepowe Poznań były dobrze zabezpieczone więc w trakcie transportu nic się z nimi nie stało. Nie zostały uszkodzone i pięknie prezentowały się kiedy były rozpakowywane przez pracowników. Ucieszyłem się, że moja trasa przebiegła zgodnie z planem i nie miałem żadnych opóźnień. Wózki sklepowe Poznań były moim pierwszym samodzielnym zleceniem i na pewno zapamiętam je na długo. Mieszkam w Poznaniu i na pewno będę z nich korzystał kiedy galeria zostanie już otworzona. Będę mógł mówić moim znajomym, że ja sam osobiście dostarczyłem wózki sklepowe Poznań do tej galerii. Jestem przekonany, że mój przełożony będzie także ze mnie zadowolony i już szykuje dla mnie kolejne zlecenie. Jeśli jeszcze trzeba będzie to mogę kolejny raz przetransportować wózki sklepowe Poznań. Nie ma to dla mnie większego problemu.

Galeria była otwierana w przyszłym miesiącu. Nie mogłem być na otwarciu ale pojechałem z dziewczyną w kolejnym tygodniu. Wózki sklepowe prezentowały się solidnie. Były dobrze wykonane i można je było łatwo prowadzić. Ja mam już na swoim koncie wiele zleceń i dobrze sobie radzę w swojej pracy.