poliuretany

Pianka poliuretanowa i teściowie

To jest historia sprzed kilku lat. Byłem z Grażyną już prawie rok, ale jeszcze nie miałem okazji poznać jej rodziców. W końcu oznajmiła mi, że na weekend jedziemy do jej rodziców. O piance poliuretanowej nie wiedziałem.

Pianka poliuretanowa do czego?

poliuretanyNo cóż niby wszystko ok, ale jednak stresik był. A jeśli nie spełnię ich oczekiwań na dobrego męża ich córki? W zasadzie co do przyszłej teściowej byłem przekonany, ze i tak mnie nie polubi. Zdarza się, ze jest odwrotni, ale trzeba być przygotowanym na najgorsze. Jednak z drugiej strony trzeba było starać się chociaż zrobić dobre wrażenie. Kilka dni przed wyjazdem naprawiałem swój samochód w wyniku czego musiałem zakupić lakiery w sprayu ponieważ lakier na moim autku trochę ucierpiał. Dodatkowo zaopatrzyłem się też w aerozole techniczne, które czasami się przydają gdy chcemy szybko naprawić swój samochód. No i pech albo jak się później przekonałem szczęście chciało abym zapomniał wyjąć ego z bagażnika. Dodatkowo Grażyna mówiła, że tata prosił ja o zakup pianki poliuretanowe w matach, ponieważ ocieplał sobie garaż czy jakoś tak. No cóż nastąpił dzień wyjazdu i stres mnie zżerał już doszczętnie więc nie mogłem nic poradzić. Dotarliśmy na miejsce, ja oczywiście z kwiatami i wielka bombonierką, którą wybrała oczywiście moja luba, abym nie popełnił faux pas. Przywitali nas bardzo ciepło, oczywiście obiad i kawa, a rozmowa zeszła na moje wykształcenie. Jej tata wspomniał coś że potrzebuje jakiegoś smaru do samochodu, a mi się przypomniało że jakiś mam w samochodzie w postaci sprayu.

Pan Zenon był zdziwiony ponieważ pierwszy raz coś takiego widział w swoim życiu, nie mógł uwierzyć , że się nie pobrudzi. Pianka poliuretanowa tak ma.