beton towarowy

Ogrodzenia modułowe i beton towarowy

Coraz bardziej popularnym typem ogrodzeń na naszych osiedlach stają się ogrodzenia modułowe. Jeszcze kilka lat temu uważane jako przeznaczone typowo jako rozwiązanie dla domków jednorodzinnych dzisiaj są ozdobami osiedli.

Beton towarowy – wzmocnienie dla ogrodzenia

beton towarowyOczywiście występują one na osiedlach bardziej ekskluzywnych, a nie takich gdzie płyty drogowe grają główną rolę. Dodają szyki i elegancji każdemu rodzajowi zabudowań, chociaż nie zawsze okazują się być praktyczne. Jak mówi mieszkanka jednego z osiedli w Olsztynie, pani Krzysztofa zdecydowanie lepiej było, gdy osiedle było ogrodzone zwykłym metalowym płotem ze wzmocnieniem z betonu towarowego. Dlaczego? Zdecydowanie trudniej było przez nie przejść osobom, które nie były mieszkańcami osiedla i nie znali kodu do drzwi. Dodatkowo szparki metalowe w płocie były tak wąskie, że intruzi nie byli w stanie się na niego wdrapać, a betonowa podmurówka gwarantowała, że ogrodzenie się nie przewróci pod naciskiem. Dzisiaj dzielnicę coraz częściej patroluje straż miejska, która zostaje wzywana przez mieszkańców do różnego rodzaju interwencji. Jak zaznacza pani Teresa, która ostatnio przyłapała takiego łobuza na załatwianiu potrzeb fizjologicznych, na takich to tylko beton towarowy Olsztyn wylać, żeby nie wchodzili na nasze osiedle. Zaczepiają młode dziewczyny, aż strach pomyśleć co będzie dalej. Naturalnie osoby takie wprawiają w strach mieszkańców, ponieważ ich zachowanie jest kompletnie nieprzewidywalne.

Jak mówi pan Karol sam niejednokrotnie wzywał strażników, ponieważ widział jak bezdomni oraz młodzi mężczyźni w dresach i fryzurą na jednego z najbardziej znanych polskich piłkarzy spożywają alkohol pod klatką, a na placach zabaw bawią się dzieci.