zabawki edukacyjne sklep

Odwiedziny cioci i gry edukacyjne

Kiedy pewnego dnia, moja mama obudziła mnie oznajmiając, ze jedziemy do mojej cioci w odwiedziny nie byłem zbyt zadowolony. Pewnie zastanawiacie się dlaczego? Moja ciocia ma dwójkę młodszych ode mnie dzieci, chłopca i dziewczynkę a ja, jako najmłodszy z dorosłych, muszę się nimi zawsze zajmować.

Zabawki edukacyjne najlepsze dla dzieci w każdym wieku

zabawki edukacyjne sklepJednak nie miałem wyjścia, musiałem tam jechać. Jechaliśmy parę godzin. Po dotarciu na miejsce starsza siostra mojej mamy wyściskała mnie i przez nią pachniałem perfumami prawie jak ona, charakterystycznymi dla starszych osób. Weszliśmy do środka, nic się nie zmieniło, a byłem tu parę ładnych lat temu. Dzieci nic się nie zmieniły, zanim zdążyłem się rozebrać, już zaciągnęły mnie na piętro do siebie. Tam się jednak trochę pozmieniało, ich pokój został wyremontowany na styl dziecięcy, nad łóżkiem wisiał wielki napis gry alexander, ściany były wymalowane w klocki lego, a w komputerze dostrzegłem witrynę, która wyglądała jak sklep internetowy z zabawkami. W pokoju obok zauważyłem ulotki zabawki edukacyjne sklep dla niemowląt „Olek”. Pomyślałem, że być może spodziewają się kolejnego dziecka. Dzieci zaciągnęły mnie na dywan i kazały usiąść, przyniosły mnóstwo gier logicznych,planszowych i zręcznościowych. Mówiąc szczerze, nie spodziewałem się, że aż tak się wciągnę w granie z nimi. Mieliśmy tylko krótką przerwę na obiad i powróciliśmy do zabawy.

 

Czas nam zleciał bardzo szybko, zanim się zorientowałem, na dworze zrobiło się ciemno, a rodzice kazali mi schodzić na dół i się ubierać bo mieliśmy wracać. Nigdy nie sądziłem, ze tak dobrze minie mi czas z moim kuzynostwem. Teraz będę chciał częściej do nich przyjeżdżać, w końcu to moja rodzina.