Oddałem laptopa do serwisu HB na Bielanach

Kilka lat temu kupiłem sobie niezwykle cienkiego laptopa znanej marki. Potrzebowałem komputera do pracy i właśnie takie cienkie i lekkie urządzenie było dla mnie wręcz idealne. Mój laptop działa bez zarzutów, ale sam z własnej nieuwagi doprowadziłem do tego, że musiałem w nim wymienić baterię. Na szczęście na Bielanach działa od lat bardzo dobry serwis laptopów.

W serwisie wymienili mi baterię na nową

serwis hp bielanyZ moim laptopem przez te kilka lat nie działo się nic co mogłoby mnie niepokoić. Jedynie obudowa przy płytce dotykowej trochę się rozwarstwiła. Myślałem, że to kwestia obudowy, ale jak podejrzałem trochę do środka do okazało się, że bateria tak spulchniała. Od razu wysłałem laptopa na serwis HP Bielany, gdzie w ciągu dwóch dni wymienili mi baterię na nową. Zamontowali mi oryginalną baterię do mojego laptopa i teraz znowu mogę używać mojego ulubionego komputera przez kilka kolejnych lat. Przy okazji dowiedziałem się jednak dlaczego bateria się powiększyła. Zawsze trzymałem swojego laptopa na stole przy oknie. W ciągu dnia słońce świeciło na niego ze zwiększoną mocą, bo przecież szyba nasilała działanie promieni słonecznych. A laptopa nie wolno trzymać na słońcu. Żadnego urządzenia na baterię nie powinno się trzymać na słońcu, bo to właśnie doprowadza do tego, że bateria się uszkadza. Teraz oczywiście będę już wiedział, że urządzenia elektroniczne lubią miejsca zacienione. Jak to mówią – mądry Polak po szkodzie.

Całe szczęście, że marka HP dba o to, żeby jej użytkownicy mieli dostęp do najwyższej jakości usług serwisowych. Dzięki rozbudowanej sieci punktów serwisowych każdy może oddać swojego laptopa do naprawy bezpośrednio w swoim mieście. Ja wybrałem serwis HP na Bielanach, bo wiem, że pracują w nim wybitnej klasy elektronicy i informatycy.