drzwi przeciwpożarowe

Nowe drzwi do firmy

Mam własną firmę, jak każdy z was wie każdą z firm obowiązują surowe zasady bezpieczeństwa. Jedną z nich są drzwi przeciwpożarowe. Aluminiowe wejścia do firm można spotkać już na prawdę wszędzie i własnie takich drzwi potrzebowałem.

Drzwi przeciwpożarowe aluminiowe – najlepsze wygłuszenie

drzwi przeciwpożaroweUdałem się do producenta takich rzeczy, zajmowali się oni nie tylko drzwiami, ale całą stolarką aluminiową. Była to wielka hala produkcyjna wraz z ogromnym magazynem obok, piętrzyły się tam różnego rodzaju formy aluminiowe w których między innymi znaleźć można było drzwi. Podałem producentowi wymiary owych drzwi i ich ilość, kolejnego dnia miałem zgłosić się po ich odbiór. Przyjechałem firmowym samochodem dostawczym po odbiór aluminiowych ciężkich wejść. Wyglądały one tak jak wszystkie inne, miały aluminiowe obrzeża a środek był oszklony, w połowie przebiegała aluminiowa rama, która przecinała szybę dolną od górnej. Dodatkowo były tam jeszcze małe skrzydła, które na przykład można wykorzystać do wnoszenia większych mebli. Dowiozłem bezpiecznie nasze wrota na miejsce, kilku moich pracowników pomogło mi się wyładować, zadzwoniłem po monterów, którzy przyjechali w przeciągu parunastu minut, bo akurat kończyli zlecenie u kogoś innego w pobliżu. Przyjechali i wymontowali stare drzwi przeciwpożarowe aluminiowe, które już były dość zniszczone i zużyte a zamontowali nowe, aluminiowe drzwi które doskonale wkomponowały się w wystrój firmy.

 

Całość zajęła im niedługi okres czasu, stwierdziłem że samemu bym się z tym męczył parę dni, a oni zrobili to w parę godzin. Byłem bardzo zadowolony z zakupu.