Backyard Cartel

Nowa dostawa Backyard Cartel w sklepie

Zawsze muszę mieć coś nowego przed wszystkimi. Dokładnie badam, kiedy ma być dorzutka nowego towaru w sklepie, i wtedy objeżdżam całe Katowice by tam dotrzeć, bo niestety mieszkam na obrzeżach miasta. No ale warto, bo zawsze robię furorę na siłowni, jak mam coś, czego nikt inny jeszcze nie ma.

Bluzy Backyard Cartel maja fajny materiał

Backyard CartelJestem dla nich takim wzorem, bo zawsze później każdy kupuje ubrania podobne do moich. Nie mam kolegom tego za złe, w końcu muszą się na kimś wzorować. Czasami im daję jakieś ubrania, których już nie noszę, bo na przykład bluza prosto leży u mnie już w szafie z rok, i nie używam jej. Ziomki zawsze chętnie biorą, bo takie rzeczy to nie byle co. U nas to taki prosto klasyk zawsze jest mile widziany. To taka podstawa dla ludzi którzy lubią sobie trochę przypakować. Ja już w niej nie chodziłem, bo coś innego wpadło mi w oko. Teraz dla dziewczyny nosze trochę delikatniejszy styl, bo nie podobają jej się takie ciuchy. Na przykład taka carhartt koszulka jaką dostałem od mojej mamy bardzo jej się spodobała. Mnie też, więc jest moim niezbędnikiem. Lubię się dobrze ubrać, bo nie chcę chodzić jak jakiś lump z ulicy, więc na ubrania przeznaczam spore sumy. Jak cię widzą, tak cię piszą się mówi. Staram się wyglądać schludnie, no ale lubię też luźne bluzy. Na szczęście mój sklep zapewnia ich dość sporą ilość. Na przykład taka firma backyard cartel jest idealna, bo bluzy mają fajny materiał, i nie są takie luźne. Moja dziewczyna oszalała, jak ją zobaczyła na mnie. Mówiła, że jest jakby szyta na moją miarę. Cieszę się, jak słyszę od niej pozytywne komentarze, bo zawsze polegam na jej opinii i moich kolegów z siłowni.

Lubię z nimi ćwiczyć, bo dobra forma jest bardzo ważna. Nie mogę być takim chuderlakiem, co się przewraca od każdego powiewu wiatru. No a poza tym muszę być oparciem dla mojej kobiety, no i ładnie się prezentować.