usługi detektywistyczne katowice

Niania pod nadzorem

Najważniejsza, dla współczesnej kobiety jest jej rodzina, ale zaraz za nią, możliwość rozwoju osobistego i kariery zawodowej. Niestety, nie zawsze są to kwestie, które łatwo ze sobą pogodzić. Dzieci są dla nas najważniejsze, powrót do pracy, często o nienormowanych godzinach, uniemożliwia bezproblemowe oddanie dziecka do żłobka, czy przedszkola. W tym momencie jedynym rozwiązaniem wydaje się niania. Ale jak zaufać obcej osobie, która ma się zająć naszą pociechą?

Usługi detektywistyczne Katowice pozwolą nam upewnić się, że zatrudniliśmy właściwą osobę do opieki nad naszym dzieckiem

usługi detektywistyczne katowicePrywatny detektyw może zająć procesem rekrutacji potencjalnej niani, sprawdzić jej przeszłość opinie na temat jej pracy, krążące wśród byłych pracodawców i w Internecie, jak i może kontrolować jej pracę już po zatrudnieniu. Minęły czasy, kiedy nianią były odpowiednio wykształcone guwernantki, teraz pracy w tym charakterze, poszukują młode dziewczyny, studentki, często bez doświadczenia w zajmowaniu się dziećmi. To, że nowa niania jest miła, kulturalna i pięknie opowiada o swojej miłości do dzieci, nie oznacza jeszcze, że sprawdzi się w roli opiekunki, gdy zostanie z dzieckiem sam na sam. Dobry detektyw, pozwoli nam w ciągu krótkiego okresu czasu sprawdzić, czy podjęliśmy odpowiednią decyzję, zatrudniając konkretną opiekunkę. Usługi detektywistyczne Katowice wykorzystują szereg dyskretnych technologii, pozwalających na dokładnie sprawdzenie osoby, która ma się zajmować naszym największym skarbem. Mają możliwość zainstalowania w naszym domu, dyskretnych kamer, które pokażą, co się dzieje, w momencie, kiedy przekręcamy klucz w drzwiach i zostawiamy opiekunkę samą z naszym maluchem. Odpowiednie przeszkolenie pozwoli na wykonanie anonimowego wywiadu środowiskowego, który potwierdzi lub obali referencje niani, które przedstawiła podczas procesu rekrutacji. Detektyw może zająć się również obserwacją bezpośrednią niani, na przykład podczas spaceru z dzieckiem, kiedy my możemy zająć się spokojnie pracą.

Prywatny detektyw nie będzie przed nami niczego ukrywać, a dzięki temu, że należy do rozbudowanej sieci kontaktów z pewnością poinformuje nas niezwłocznie, gdy tylko znajdzie jakieś nieprawidłowości. Ważne jest to, że wszelkie czynności są poufne, więc nie musimy korzystać w sposób jawny z jego usług.

Źródło: usługi detektywistyczne Katowice