naprawa drukarek

Naprawa laptopów – z domu do biura

Często zdarza się tak, ze dzięki ciężkiej pracy, bardzo mała rzecz może stać się wielka i potężna. Trzeba mieć tylko odpowiednio silne samozaparcie i ogromne pokłady motywacji aby nie dać się zrazić, pojawiającym się na drodze przeszkodą.

Własny biznes – naprawa drukarek i laptopów

naprawa drukarekOczywiście miło jest również jak ma się obok kogoś, kto służy dobrym słowem i nie daje się poddać. Kiedy rozwijałem swój biznes wiele razy chciałem się poddać i porzucić wszystko co do tej pory osiągnąłem. Było tak, ponieważ jak myślałem o wszystkich nadchodzących problemach, to nie wiedziałem czy wystarczy mi siły aby im sprostać. Oczywiście zaczęło się od tego, że naprawa drukarek Poznań i laptopów, była tylko sposobem aby sobie dorobić i móc żyć na lepszym poziomie. Jednak po jakimś czasie moja małżonka zaczęła mnie namawiać, abym wziął to na poważnie i otworzył własny serwis komputerowy w poznaniu. Widziała bowiem jak dużo zleceń otrzymuje i niektóre z nich muszę odrzucać, ponieważ brakuje mi czasu. Oczywiście kusiła mnie ta wizja jednak brakowało mi trochę odwagi aby założyć własną firmę. Martwiłem się również tym, że przez kilka miesięcy musiałbym odkładać pieniądze, aby starczyło mi na rozruszanie tego biznesu. Jednak zdecydowaliśmy się, że warto jest zdobyć się na takie poświęcenie i spróbować czegoś nowego. Oczywiście czasami było ciężko jednak w końcu udało mi się odłożyć potrzebną mi sumę pieniędzy. Właśnie wtedy naprawa laptopów i drukarek stała się moim jedynym źródłem utrzymania.

Z początku nie było łatwo, ponieważ musiałem wypromować swój serwis wśród szerszej grupy odbiorców. Jednak w końcu się wszystko zaczęło powoli się kręcić i z czasem było coraz lepiej.