Oprawa najazdowa

Najnowsze trendy architektoniczne – kolorowa oprawa najazdowa

Jestem projektantem ogrodów. Odkąd pamiętam zajmowałam się roślinami. Mogę spokojnie powiedzieć, że to moja pasja. Interesują mnie wciąż zmieniające się trendy, napływające ze świata nowe, wspaniałe gatunki roślin.

Niezwykle interesująca kolorowa oprawa najazdowa

Oprawa najazdowaZ przyjemnością przeglądam wszelkiego rodzaju broszury, katalogi, gazety świata ogrodnictwa. Moim ulubionym elementem dekoracji ogrodów jest jednak oprawa oświetleniowa. Wychodzę z założenia, że w ogrodzie zadbać należy o każdy, najdrobniejszy nawet szczegół, a gdy już osiągniemy perfekcję nie można zapominać o odpowiednim wyeksponowaniu efektów naszej pracy. Kolorowa oprawa najazdowa to jedna z najbardziej subtelnych możliwości. Lampy ukryte między roślinami sprawiają, że po zmroku ogród nabiera niepowtarzalnego charakteru. Znajomy producent oświetlenia dba, abym zawsze miała dostęp do bardzo szerokiego spektrum modeli lamp ogrodowych. Moim ulubionym elementem jakiś czas temu stała się kostka brukowa led. To stosunkowo nowy produkt na rynku oraz stały bywalec projektowanych przeze mnie przestrzeni zielonych. Jeśli tylko klient podziela mój zachwyt owym wynalazkiem, w mojej głowie powstają rozmaite projekty. Tworzę klomby otoczone świetlistymi kręgami, lśniące delikatną poświatą dróżki pomiędzy krzewami, rozświetlone, niczym pasy do lądowania na lotnisku drogi dojazdowe do posesji. Jest to bardzo uniwersalny element dekoracyjny, pasuje do każdego ogrodu- bez względu na to, czy jest to obszar spory, czy raczej niewielki, bez względu na lokalizację i styl.

Myślę, że minie sporo czasu, zanim trafię w mojej branży na nowy produkt, który skradnie moje serce w stopniu równie dużym, co świecąca po zmroku, barwna kostka brukowa.