Najlepszy oczyszczacz powietrza

Przez ostanie lata stan powietrza bardzo się pogorszył, co sprawiło, że wiele osób w sezonie grzewczym nie wychodzi z domu bez specjalnej maski antysmogowej. Jednak brudne powietrze mamy także w domu, ponieważ wietrzymy mieszkania.

Zakup niedrogiego oczyszczacza powietrza

oczyszczacz powietrza xiaomi 3hCoraz częściej w publicznych placówkach edukacyjnych i wychowawczym można spotkać niewielkie urządzenie do oczyszczania powietrza. Obecnie stało się ono niezbędnym elementem wyposażenia wielu szkół, przedszkoli czy żłobków. Jednak także każdy z nas może je mieć w swoim domu. Jednym z lepszych urządzeń jest oczyszczacz powietrza Xiaomi 3H, który możemy kupić już za niecałe sześćset złotych. Na tle konkurencji jest to bardzo atrakcyjna cena, ponieważ z podobnymi parametrami oczyszczacze innych producentów kosztują nawet dwa razy tyle.  Przede wszystkim Xiaomi 3H jest urządzeniem o kompaktowych wymiarach, które nie posiada silnika szczotkowego, dzięki czemu bardzo cicho pracuje. Dzięki wbudowanym aż trzem filtrom, doskonale oczyszcza powietrze ze wszelkich zanieczyszczeń. Jest to filtr wstępny PET w formie siateczki, który zatrzymuje większe zanieczyszczenia takie jak okruchy, sierść zwierząt czy włosy, filtr HEPA, który unieszkodliwia wirusy, bakterie, zarodniki grzybów, pyłki roślin czy główne składniki smogu (PM2,5 oraz PM10). Jest on idealny dla osób  alergiami, chorobami układu oddechowego lub dla każdego, kto chce skutecznie dbać o swoje zdrowie w domu czy w pracy. Urządzenie posiada wydajność na poziomie 380 metrów kwadratowych na godzinę.

Z pewnością zakup oczyszcza powietrza marki Xiaomi będzie dobrą decyzją, ponieważ sprawdzi się w większości pomieszczeń. To inwestycja w nasze zdrowie i dobre samopoczucie, zatem warto się zastanowić nad tym modelem, bo jest wyjątkowo funkcjonalny i wydajny.