Najlepsze toruńskie pizzerie

Muszę przyznać, że bardzo cenię się dobre jedzenie, w miejscach do których jeżdżę. Z tego właśnie względu nigdy nie jeżdżę na wycieczki w góry, po prostu zwyczajnie nie mogłam sobie wyobrazić, że brakuje mi dobrych restauracji, czy też klimatycznych pizzerii. Z tego właśnie powodu bardzo przypadły mi do gustu wyjazdy do Torunia.

Najlepsza pizza jest w Toruniu

pizzerie w toruniuGdy wyjeżdżam, bardzo lubię odkrywać nowe smaki. Dlatego własnie bardzo polubiłam pizzerie w Toruniu. Zwiedziłam tam już naprawdę dużo lokali tego typu i każdy z nich przypadł mi do gustu. Przede wszystkim bardzo odpowiada mi fakt, że lokale tego typu są bardzo klimatyczne. Każda posiada wystrój dostosowany do rodzaju serwowanej pizzy. Na przykład jedna z nich cieszy się klasycznym, włoskim wystrojem, a serwowane tam pizze, są również w stylu włoskim. Pizza serwowana jest na cienkim, dobrze wypieczonym spodzie bez najmniejszego dodatku drożdży. Dodatkowo zamiast ketchupu do przyprawienia pizzy serwowana jest oliwa z oliwek z różnego rodzaju dodatkami, takimi jak na przykład papryka, czy też czosnek. Z kolei inny lokal, jest raczej wyrazem amerykańskiego podejścia do tematu pizzy. Tutaj spód był zdecydowanie grubszy, a na pizzy możemy znaleźć różnego rodzaju ciekawe dodatki, takie jak aromatyczny bekon, czy też ananas. Muszę przyznać, że wszystko smakuje doskonale. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam spróbować tak wspaniałej pizzy w różnych wydaniach.

Decydując się na wyjazd do Torunia, przede wszystkim zawsze mam na uwadze jak wspaniałej pizzy znów będę miała szansę spróbować. Lokalne pizzerie są naprawdę bardzo klimatyczne, a serwowane tam potrawy są doskonałe pod każdym względem. Każdy powinien odwiedzić takie miejsca i serdecznie polecam odwiedzenie toruńskich pizzerii.