MMO

Najlepsza gra MMO

W czasach internetu gry planszowe, szach i puzzle itp. są w kącie. Od dawna wiadomo, że największym zainteresowaniem w sieci wśród graczy są gry mmo, rpg. Gry mmo ( Massively multiplayer online) jest rodzajem gry rpg dzięki któremu możemy spotkać się w wirtualnym świecie z przeciwnikami którymi mogą być boty czyli postacie które są sterowane przez komputer, jeżeli ma się większe wymagania większość gier ma tryb w którym dzięki któremu można grać z innymi graczami, przeciwko lub w jednej drużynie.

W dzisiejszych czasach rozgrywka wirtualna wystrzeliła do przodu w stosunku do gier planszowych

MMONajwiększą popularnością na chwile obecna cieszy się League of Legend ponad milion graczy. Gra jest darmowa dla wszystkich, można kupować skórki dla swoich championów (postaci). Dzięki takiemu zainteresowaniu na całym świecie są organizowane turnieje, gdzie można zdobywać nagrody pieniężne. Jest to gra drużynowa w której nie można wygrać samemu liczy się przede wszystkim współpraca z drużna. Dzięki internetowi są możliwe takie turnieje z gry planszowe sklep byłoby trudniej. Sponsorzy fundują swojej drużynie którą wyszukują w wysokich ligach skiny do postaci jaki i odblokowują nie posiadane postacie, sponsorują dojazdy na turnieje noclegi itp. Od pewnego czasu w nie których szkołach można spotkać się z uczniami którzy organizują turniej w szkole, płaca wpisowe które jest dzielone na zwycięską drużynę. Drużyna składa się z 5 osób z których każda ma swoją indywidualną rolę. Na mapie są trzy linie i tak zwana jungla. Najniżej jest lina zwana bot na której jest adc (champion bijący zazwyczaj z ataku) i support (pomocnik) powinni się wykazać duża współpracą. Linia środkowa tak zwany mid na niej champion bije z magii, górna lina top zazwyczaj postać z dużą przeżywalnością. Jungler do niego należy pomoc na liniach i wybijanie stworów w jungli.

Głównym celem gry jest zniszczenie wież znajdujących się na linii, następnie inhibitorów dzięki czemu nasze stwory będą silniejsze, na końcu czeka nas nexus po jego zniszczeniu drużyna zwycięża rozgrywkę. W Warszawie sklep z grami planszowymi oferuje akcesoria takie jak kubki, breloczki itp. Gry karciane cieszą się popularnością przez co forma riot planuje wydanie takiej wersji lol.

Napisanie artykułu nie byłoby możliwe gdyby nie https://www.moriongames.pl/