Nadstawki paletowe są bardzo ekonomiczne

Powstały one w prosty sposób aby zabezpieczyć towary podczas np. transportu. Zapewniają bezpieczeństwo i stabilność przewożonych towarów. A także produkty te wyróżnia bardzo duża jakość wytwarzania. Są powszechnie stosowane w transporcie jak i magazynowaniu. Poza tym są one  łatwe  w montażu, pozwalając aby lepiej zagospodarować przestrzeń magazynową. 

Zastosowanie nadstawek paletowych w magazynach 

nadstawkiCały proces produkcji nadstawek paletowych polega na tym na zmontowania specjalistycznych ścianek na brzegach zwykłej standardowo wyglądającej palety przez co jesteśmy pewni,  że towar pozostawiony na palecie nie zmieni swojego miejsca poprzez właśnie stabilne ścianki z nadstaw paletowych. Wykonane są z bardzo wytrzymałego drutu stalowego oraz wzmacniane rurami stalowymi pozwalają jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń  magazynową. W ofercie państwo mogą odnaleźć realizację w różnych rozmiarach. Dodatkowo nadstawki paletowe są zabezpieczane przed groźnymi czynnikami atmosferycznymi poprzez cynkowanie galwaniczne. Zapewnia większą ochronę przed różnymi uszkodzeniami np. mechanicznymi oraz są bardzo odporne na występowanie wszelakiej korozji. Dzięki rożnym szerokościom i długościom, kupujący może znaleźć nadstawki, które wpasowują  się w przestrzeń do magazynowania. To produkt, który może łatwo zmienić paletę w skrzynię. Zastosowanie nadstaw paletowych w magazynach umożliwia stałe spiętrzanie palet z wybranymi towarami. Jest ona wykonana z drewna  połączone metalowym okuciem. Każda ścianka tej nadstawki jest osobnym elementem, co pozwala na efektywne składanie pustego opakowania.  Są ekonomiczne, trwałe i mają elastyczne wykonanie. Można je używać wielokrotnie. 

Produkty te są niezwykle ekonomiczne. Dzięki swojej konstrukcji są łatwe w zastosowaniu szybkim użyciu oraz przechowywaniu. Charakteryzuje je duża wytrzymałość oraz trwałość. Poza tym ich główną funkcją jest to, że zapewniają bezpieczeństwo. Tworzą solidną ochronę dla produktów zarówno w kwestii transportu jak i magazynowania. A także można śmiało je eksportować poza granice Unii Europejskiej.