koszulka z nadrukiem

Nadruki firmowe a nowe pomysły

Pracuję w drukarni jako grafik w Warszawie.. Najczęściej zajmuję się projektowaniem lub poprawianiem projektów klienta. Moja praca bardzo mi się podoba. Znam się na niej, a wszelkie działania plastyczne zawsze były dla mnie bardzo łatwe.

Osoby zajmujące się nadrukami ciągle powinny mieć nowe pomysły

koszulka z nadrukiemChodziłam na kółka plastyczne, dodatkowe zajęcia do Akademii Sztuk Pięknych, którą sama później skończyłam. Hobbystycznie nadal maluję i rysuję, choć nie wiążę z tym przyszłości. Grafika komputerowa ma większe zastosowanie, na pewno jest bardziej przyszłościowa. Cały czas staramy się rozszerzać swoją działalność. Na początku zanim jeszcze przyszłam do pracy to była to typowa drukarnia, tylko wydruki, ksero i skany. Potem zaczęło się to zmieniać. Wprowadzono bindowanie, laminowanie, kolorowy druk. Potem zaczęło się projektowanie graficzne, czyli poza wydrukiem plakatów, wizytówek, kalendarzy, czy notatników. Wtedy do pracy przyszłam ja. Od tamtego czasu wprowadziliśmy różne nadruki firmowe na różnych gadżetach reklamowych. Teraz jednak szef zaczął myśleć, co jeszcze możemy zrobić. Jak rozszerzyć naszą działalność? Jakie są nowe pomysły? Co możemy zrobić, żeby klienci byli zadowoleni? Mieliśmy wtedy grupową naradę, burzę mózgów, żeby zastanowić się co dalej. Ostatecznie wygrała odzież firmowa z nadrukiem. Ktoś powiedział, że widział takie koszulki u siebie na siłowni do której chodzi, w restauracji w której pracuje jego brat, a nawet w salonie masażu, do którego ostatnio szła jego dziewczyna, a on ja odbierał stamtąd. Koszulki Firmowe Warszawa znalazły się zatem w naszej ofercie.

Choć nie tylko wykonywaliśmy nadruki firmowe na ubraniach, ale także na poduszkach, pościeli, torbach, i innych materiałach. Teraz mamy coraz więcej klientów, a biznes się rozwija.