mikrodermoabrazja

Mikrodermoabrazja to świetne rozwiązanie

Każdy ma jakieś swoje wady i nie podoba mu się coś w ich wyglądzie. Jeden uważa, że ma zbyt szerokie biodra, drugi że jego włosy są zbyt słabe i łamliwe, czy też że ich nosy są zbyt duże i chcieliby je zoperować.

Mikrodermoabrazja w Łodzi dla koleżanki

mikrodermoabrazjaJa miałam problem z nadmiernym owłosieniem na nogach. Poza tym, nigdzie nie miałam tego problemu, jednak tak owłosienie było najciemniejsze i nie dawało się usunąć. Próbowałam golarki i kremów do nich, kremów depilujących, zimnego i ciepłego wosku, a nawet kupiłam sobie depilator. Pomagało zazwyczaj an krótko, włoski nadal szybko odrastały. Poza tym po zabiegach wyrywania z woskiem czy z depilatorem później te włoski mi wrastały w skórę i całość wyglądała jeszcze gorzej. Zdecydowałam się zatem, ze jedynie depilacja laserowa jest w stanę mi pomóc. Nawet jeśli będzie ona skuteczna tylko na kilka lat, a nie na całe życie to i tak warto ja wybrać, niż się codziennie męczyć z włoskami. Miałam nadzieję, ze nie będzie to zbyt bolesne tak jak usuwanie tatuażu, które też kiedyś przeszłam. Na szczęście sam zabieg nie był najgorszy, choć długo szukałam odpowiedniego salonu, żeby do wykonać. Wszystko miało być profesjonalne, bo inaczej szkoda marnować pieniędzy. Pomogła mi mezoterapia na którą zapisała się moja mama. Tam wzięła numer telefonu do innej kosmetyczki która się tym zajmowała u siebie. Koleżanka powiedziała mi to samo, ze to miejsce jest dobre. Tak też była jej robiona mikrodermoabrazja łódź i była z niej zadowolona.

Miałam więc pewność, że oddaję się we właściwe miejsce. Nie żałuję podjętej decyzji i cieszę się, ze wszystko wyszło tak jak to zaplanowałam wcześniej.