Mężczyźni w pięknych koszulach biznesowych

Bardzo długo szyłam koszule dla mojego taty. Nigdy nie miałam odwagi pokazać moich ubrań innym. Rodzice mnie namawiali, że mam iść do pracy, gdzie będę szyła, bo dobrze mi to idzie. Ale ja jakoś nigdy nie mogłam się przekonać. W końcu jednak poszłam. Szef był bardzo zadowolony z mojej pracy i postanowił po kilku miesiącach dać mi awans.

Praca przy koszulach biznesowych

biznesowe koszule męskiePrzeszłam na inny dział szycia. Bardzo byłam zdziwiona,że tak szybko się wszystko dzieje. Okazało się, że teraz będę szyła biznesowe koszule męskie dla popularnych ludzi. Byłam trochę przerażona, ale z tego co mówił mi szef to szło mi bardzo dobrze. Materiały, z których szyłam były polskie. Mężczyźni uwielbiają  ciuchy z tej marki. Niby są najwygodniejsze i najpiękniejsze. Idealnie układały się na każdej sylwetce. Były bardzo eleganckie i do tego dokładnie wykonane. Miały naszyte kieszonki, które dodawały uroku.  Każdy facet wyglądał w tej koszuli bardzo pięknie. Tkanina była gładka i przyjemna w dotyku. Myślałam, że mężczyźni czują się w tych koszulach bardzo źle, bo były one dopasowane, ale się myliłam. Materiał był bardzo rozciągliwy i przez to koszula nie ograniczała swobodnego poruszania się. Sama bym chciała nosić takie cudowne koszule. Mężczyźni wyglądają w nich bardzo elegancko i oficjalnie. Chciałabym mieć takiego męża biznesmena, który będzie chodził w takich koszulach. Jakość tych ubrań jest doskonała i nawet ludzie zza granicy zamawiają od nas.

W pracy idzie mi bardzo dobrze. Do tej pory nie znudziło mi się szycie. Uwielbiam to co robię i przyjemnie mi się pracuje, gdy widzę uśmiech na twarzach mężczyzn kupujących nowe sztuki. Mojemu chłopakowi też będę kupowała takie koszule. Leżą idealnie i maja różne kolory. Bardzo się cieszę, że zdecydowała się jednak pójść do tej pracy.