Koszty sufitu napinanego

 

Sufity napinane stają się coraz większym obiektem zainteresowania, dlatego często spotykam ludzi, którzy pytają się o koszty. Wiadomo, że jest kilka wariantów cenowych. Z racji, że sufity napinane produkuje się zawsze na zamówienie, w cenę wlicza się także transport oraz montaż w domu klienta. Dzięki temu od razu mamy całkowitą wycenę sufitu i możemy zdecydować się na jego wykonanie.

Ile kosztują sufity napinane?

sufit napinany - ile kosztujeCena może być uzależniona od wielu czynników. Dużo osób ma jedno pytanie, jeśli chodzi o sufit napinany – ile kosztuje? Tutaj trzeba zastanowić się nad tym, jaką fakturę powinien mieć nasz sufit. Może być matowy, dzięki czemu za metr zapłacimy około siedemdziesięciu złotych. W przypadku sufitów odbijających światło, cena nieco wzrośnie. Taki sufit będzie kosztował około dziewięćdziesiąt złotych za metr kwadratowy. Najdroższy jest sufit napinany z nadrukiem, poneiważ dochodzą do tego koszty druku oraz pracowników, którzy się tym zajmą. Taki sufit kupimy za sto dwadzieścia pięć złotych, licząc razem z podatkiem. Wiadomo, że temat kosztów jest bardzo ważny, ale pamiętajmy, że w tej cenie mamy już wliczone wszystko. jest bardzo mała szansa na to, że będziemy musieli coś dopłacić. Poza tym za darmo przyjedzie do nas fachowiec, który pobierze wszystkie wymiary. Liczą się wymiary ścian, a także przekątnych, aby program komputerowy mógł ustalić, jak w rzeczywistości wygląda pomieszczenie.

Technologia takich sufitów jest bardzo dobra ze względu na ich trwałość. Producenci udzielają gwarancji na okres piętnastu lat, a jest to bardzo długo. Trzeba pamiętać o tym, by taki sufit był prawidłowo przygotowany do montażu. Chodzi o to, że za pomocą nagrzewnicy trzeba go podgrzać. Dzięki temu będzie bardzo elastyczny i rozciągliwy.